Kuveyt Türk'ten finansman desteği!


Kuveyt Türk'ten finansman desteği!

Kuveyt Türk, müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun finansman desteklerini sunmaya devam ediyor. Kuveyt Türk konut finansmanı kar oranını yüzde 0,81’e, düşüren yeni bir kampanya başlattı.Kuveyt Türk, müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun finansman desteklerini sunmaya devam ediyor. Banka, konut finansmanında yüzde 0,81, başlayan  düşük kar oranlı kampanya ile konut sahibi olmak isteyen herkese avantajlı seçenekler sunuyor.


Kuveyt Türk düşük kâr oranlı araç finansman desteği ile sıfır araç sahibi olmak isteyenlere 12, 24, 36 ve 48 ay vade seçenekleri sunarken 24 aya kadar vadeli ödeme planlarında 0,94 kâr oranına kadar avantajlı finansman desteği sağlıyor. Konut finansmanında da 36 ay vadede 0,81,  60 ay vadede 0,83 ve 120 ay vadede 0,86  kâr oranları ile ödeme planı hazırlanabiliyor. Kaskosunu ve kredili hayat sigortasını Kuveyt Türk nezdinde gerçekleştirenler bu kampanya dahilinde düşük kar oranlı finansman seçeneklerinden yararlanabiliyor.


Kuveyt Türk, internet sitesinde verdiği hesaplama tablosu ile müşterilerine en uygun kar oranlarını inceleme ve taksit planları ile geri ödemelerini hesaplama imkanı sunuyor. Ayrıca ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü soru ve detaylı bilgiye en yakın Kuveyt Türk şubesinden ya da 444 0 123 / 0850 251 0 123 numaralı Kuveyt Türk Çağrı Merkezi'nden ulaşılabilir.Kuveyt Türk konut finansmanı oranını düşürdü mü , Kuveyt Türk , Kuveyt Türk konut finansmanı , Kuveyt Türk konut finansmanı son durum , Konut finansmanı son durum ,