Seda Sayan'ın mekanı Etiler Şamdan'a tahliye kararı çıktı!


Seda Sayan'ın mekanı Etiler Şamdan'a tahliye kararı çıktı!

Seda Sayan'ın sahip olduğu, İstanbul gece hayatının 41 yıllık sembol gece kulübü Etiler Şamdan'a tahliye kararı çıktı. İşletmeden uzun süredir kira alınamadı.Bir süredir hastanede tedavi gören işletme sahibi Mehmet Tuna ile Sayan, uzun süredir kira ödenmediği için karşı karşıya gelmişti. Sayan, sosyal medyada da yer bulan mekanın tahliye edilmesiyle ilgili olarak avukatı aracılığıyla bir açıklama yaptı.


Kira sözleşmesinin 5 yıllık olup 2015 yılının Ekim ayında sona erdiğini belirten Sayan, Nispetiye Caddesi'nde kiraların en az 40-50 bin dolar olduğunu ancak Şamdan'ın kırası için işletme sahibiyle kuru 1,60 olarak sabitlediklerini açıkladı.


ESYALARI OĞLU BOŞALTMIŞ

Buna rağmen 2016 yılının haziran ayından bu yana kira ödenmediğini söyleyen Seda Sayan, Tuna'nın taahhüdü yerine getirmediği için iki ayrı mahkemeden aldıkları tahliye kararını hayata geçirdiklerini söyledi. Bu arada Seda Sayan'ın tüm mülklerinin işletmesini bir süredir oğlu Oğulcan Engin yapıyor. Önceki akşam yapılan tahliye işleminde de Oğulcan Engin hazır bulunmuş.SözcüSeda Sayan Etiler Şamdan , etiler şamdan kapanacak mı , Etiler Şamdan son durum ,