Can Ateş, Meryem Uzerli için ev arıyor!


 Can Ateş, Meryem Uzerli için ev arıyor!

Ateş, Türkiye'ye dönmeye hazırlanan Uzerli'yle birlikte yaşayacağı ev için de arayışa girdi.Güzel oyuncu Meryem Uzerli ile ilişkisi kötü bir şekilde biten Can Ateş arasında ateşkes imzalandı.
Can Ateş'le kızının annesi Meryem Uzerli arasında buzlar eridi.İkili, birbirini sanal alemde yeniden takibe aldı. Ateş, Türkiye'ye dönmeye hazırlanan Uzerli'yle birlikte yaşayacağı ev için de arayışa girdi.Güzel oyuncu Meryem Uzerli ile ilişkisi kötü bir şekilde biten Can Ateş arasında ateşkes imzalandı.Şubat 2014'te Berlin'de kızı Lara'yı dünyaya getiren Uzerli, uzun süre Can Ateş'le arasına duvar örmüş ve kızını görmesini yasaklamıştı.Zamanla öfkesi dinen güzel oyuncu, 15 Haziran Babalar Günü'nde Can Ateş ve kızı Lara'yı buluşturmuştu.


ATEŞ PİŞMAN OLDU

Bu buluşma sonrasında oldukça mutlu olan ünlü işadamı kızıyla çektirdiği fotoğraflarını instagram'dan paylaşarak sevincini herkesle paylaşmıştı.Uzerli ile buluşmasında pişmanlığını dile getiren Ateş, güzel oyuncunun öfkesini dindirdi.


Şu sıralar sık sık telefonla görüşen ikiliden ünlü işadamı, her ay Berlin'de yaşayan eski sevgilisi ve kızını görmeye gitmeye başladı.


FIRSATI DEĞERLENDİRİYOR

'Tükenmişlik Sendromu'nu atlatan Uzerli, yeni bir proje için Türkiye'ye dönmeye hazırlanıyor.

Bu durumu fırsata çevirmek isteyen Can Ateş ise şu sıralar kızı Lara ve Uzerli'nin rahat yaşayabilmesi için ev arayışına girdi.


Ünü işadamının yakın çevresinden edinilen bilgiye göre, Can Ateş, Meryem Uzerli ile aynı evde yaşamayı ve hatta gerekirse evlenmeyi bile düşünüyor.


Sabah
Önerilen Bağlantılar : Satışa çıkacak projelerCan Ateş kimdir , Can Ateş meryem uzerli evlenecek mi , meryem uzerli türkiyeye mi dönüyor , meryem uzerlinin evi nerede , meryem üzerli ve can ateş , can ateş meryem üzerliye ev mi arıyor ,