Life Park Evleri'nde 314 bin TL'ye!


Life Park Evleri'nde 314 bin TL'ye!

Life Park Evleri projesinde fiyatlar 314 bin TL ile 489 bin TL arasında değişiyorÇolakoğlu İnşaat'ın Başakşehir'de başlattığı lüks konut projesinin ilk etabını tamamlamak üzere. 88 konut ve 8 villadan oluşan Life Park'ın fiyatları 314 bin TL ile 489 bin TL arasında değişiyor. 

Çolakoğlu İnşaat'ın İstanbul'un yükselen değeri Başakşehir'de toplam 10 bin 724 metrekare arazi üzerinde gerçekleştirdiği Life Park Evleri projesi, 20 milyon dolar yatırımla hayata geçirildi. 

Başakşehir merkezde; metro durağına 100 metre uzaklıkta, Atatürk Havalimanı'na 7 dakika mesafede, çevre yollarına 15 ayrı bağlantı noktasına sahip olan Life Park Evleri hem kent merkezinin yanı başında konumlanıyor, hem de yeşil yaşam alanları ile huzurlu bir ortama açılıyor.

Başakşehir'deki konumu metro bağlantısının açılması ile daha da güçlenecek olan Life Park Evleri, Çolakoğlu İnşaat tarafından inşa ediliyor. Çolakoğlu İnşaat, 50 yıldır sektörde yer alan Çolakoğlu Yapı'nın bir kuruluşu. Life Park Evleri Başakşehir'in en sağlam kaya zeminine sahip bölgesinde, deprem yönetmeliğine uygun olarak, tüm bloklarda radye jeneral temel sistemi uygulaması ile inşa ediliyor.

Üç ayrı bloktan oluşan projede 88 daire ve 8 villanın yanı sıra 55 m2 ve 300 m2 arasında farklı büyüklüklerde toplam 30 dükkan da mevcut. Yüksek bir güvenlik ve konfor düzeyi vaat eden Life Park Evleri, 3+1, 4+1 daireler ve 4+1 dubleks villa seçeneklerini sunuyor. Yeşilin ve suyun armonik birleşimiyle oluşturulan peyzaj düzeni içinde farklı aktivite alanları yer alıyor. Bayanların ve erkeklerin kullanımına özel olarak ayrılmış 2 yüzme havuzu, 2 çok amaçlı fitness salonu, sauna salonları, basketbol sahası ve tenis kortu ile Life Park Evleri sağlıklı yaşamın adresi haline geliyor. Çocuklar için düzenlenen açık hava oyun alanları ve 2 bin 930 metrekarelik hipermarket ise sosyal yaşam alanlarına büyük bir konfor katıyor.

İç dekorasyonu ile de fark yaratan Life Park Evleri'nde tüm konutlardaki giriş ve merdiven ortak alanlarının granit kaplama yüzeyi; salon ve odaların birinci sınıf yerli laminant parke zeminleri dikkat çekiyor. Yine bir Çolakoğlu Yapı markası olan Arteco'nun en şık banyo ve mutfak serilerinin kullanıldığı konutlarda Siemens ocak, fırın ve davlumbaz tipi aspiratör bulunuyor. 

Tüm konutlarda birinci sınıf kombili ısıtma ve sıcak su olanağı, salonlarda duvar tipi split klima, her blokta çift asansör, tv sistemi, görüntülü interkom güvenlik, ebeveyn banyoda kompakt duş kabini, banyolarda ise kendinden dolaplı etajerli lavabo ve farklı tasarımlar kullanılıyor. 

http://lifeparkevleri.com/

[email protected]

0212 485 35 73Önerilen Bağlantılar : 3. HavalimanıHemen Teslim 4 proje