15 / 06 / 2024

Brooklyn Life yeni yıla girmeden ev sahibi yapıyor!

Brooklyn Life yeni yıla girmeden ev sahibi yapıyor!

Modern ve güvenli dönüşümün devam ettiği Fikirtepe’de, tüm satışlarını tamamladığı Brooklyn Park projesi ile bölgenin ilk teslimini gerçekleştirmeye hazırlanan Pana Yapı, yeni yıl öncesinde bölgede ev sahibi olmak isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.


Brooklyn Life’tan Yeni Yıla ‘Ev’li Girmek İsteyenler İçin Fırsat


Brooklyn Life; yeni yıla Anadolu Yakası’nın kalbi Fikirtepe’de ev sahibi olarak girmek isteyenleri kaçırılmayacak bir kampanya ile buluşturuyor. Pana Yapı’nın Fikirtepe’de hayata geçirdiği Brooklyn serilerinin ikinci projesi Brooklyn Life yeni yıl kampanyası kapsamında; yüzde 50 peşinat, bankasız, kefilsiz 24 ay yüzde 0 vadelendirme ile 393 bin ₺’den başlayan fiyatlarla ev sahibi olurken baştan kazanmak isteyen herkesi davet ediyor. Brooklyn Life; ayrıcalıklı konumu, her ihtiyaca uygun 1 0’den 3 1’e kadar daire tipleri ve sosyal imkanları ile hem yatırım hem de oturum fırsatı sunuyor.

Modern ve güvenli dönüşümün devam ettiği Fikirtepe’de, tüm satışlarını tamamladığı Brooklyn Park projesi ile bölgenin ilk teslimini gerçekleştirmeye hazırlanan Pana Yapı, yeni yıl öncesinde bölgede ev sahibi olmak isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.


Yeni yıla özel kampanya ile modern, kaliteli, lüks ve güvenli yaşamın merkezi Brooklyn Life’ta yerinizi alın!

Brooklyn Park’ın satışlarının tamamlanmasının ardından kendilerini uygun Brooklyn projelerinden ev sahibi olmak isteyenler, prestijli Brooklyn serisinin bir diğer projesi Brooklyn Life’a yoğun ilgi gösteriyor. Proje, yeni yıl kampanyası kapsamında; yüzde 50 peşinat, bankasız, kefilsiz 24 ay yüzde 0 vadelendirme ile 393 bin TL’den başlayan fiyatlarla ev sahibi olma imkanı sunuyor. 8 bin metrekare arsa alanı üzerinde toplam 431 konut ve 16 ticari üniteden oluşan Brooklyn Life, şehrin merkezinde bir yaşam isteyenleri, her ihtiyaca yönelik 1 0’dan 3 1’e kadar farklı daire alternatifleriyle buluşturuyor. Daire büyüklükleri 47-163 metrekare arasında değişen Brooklyn Life’ın teslimlerinin 2018’de yapılması planlanıyor.

Aralık 2016 sonuna kadar geçerli olacak kampanya, yatırımcılara, İstanbul’un yükselen yeni yıldızı Fikirtepe’nin en ayrıcalıklı projeleri olacak ‘’Brooklyn’’lerden birinde yer alma fırsatı veriyor. Brooklyn Life, hem oturum hem de yatırım amacıyla hazırlanan özel teklifleri sunmak için herkesi satış ofislerine bekliyor.


Sosyal imkanları ile de dikkat çekiyor

Pana Yapı’nın ayrıcalıklı Brooklyn serisinin ikinci halkası, estetiğin fonksiyonellikle bir araya geldiği ideal bir yaşam projesi olan Brooklyn Life; 3 bin metrekarelik peyzaj alanı, açık kapalı yüzme havuzu, hamam, sauna, fitness center, çocuk oyun alanları, sinema odası, toplantı odası, misafirhane, yoga &plates stüdyosu, açık hava sineması ,müzik stüdyosu, playstation odası, davet odası, mini futbol, voleybol, basketbol sahası, cafe&bar, ve kapalı otopark gibi sosyal imkanlarıyla gerek konumu gerek konsepti ile dikkat çekiyor. Brooklyn Life; üniversite, AVM, hastane, özel okul ve finans merkezi gibi alışveriş, eğlence ve sağlık merkezlerine yakınlığı ve metrobüs, metro gibi toplu taşıma araçlarına olan yürüme mesafesi ile avantajlı bir konuma sahip.


Marmaray bağlantısı ile Kartal veya Taksim’e yarım saat uzaklıkta bulunan proje, yapımı süren ve Zeytinburnu’nu Fikirtepe’ye bağlayacak olan Avrasya Tüneli’nin de giriş ve çıkış noktasında konumlanıyor. Proje, bölgede Avrasya Tüneli’ne en yakın proje olmasıyla fark yaratıyor. Pana Yapı; ayrıcalıklı ‘Brooklyn’ serisine ‘Brooklyn Dream’ ve ‘Brooklyn City’ ile devam edecek.


Web: http://www.brooklynlife.com.tr/Önerilen Bağlantılar : Satışa çıkacak projeler