18 / 07 / 2024

Yalova Sakura Park’ta teslimler başladı!

Yalova Sakura Park’ta teslimler başladı!

Apec Çelik Yapı’nın inşaa ettiği projede doğanın tüm güzelliklerini ve modern hayatın konforunu country tarzıyla birleştiren Sakura Park’tayaşam başladı.


Apec Çelik Yapı’nın inşaa ettiği projede doğanın tüm güzelliklerini ve modern hayatın konforunu country tarzıyla birleştiren Sakura Park’ta sizi eşsiz bir yaşam bekliyor.Yalova’ya country yaşamını getiren projede tüm detaylar ve özellikler düşünülerek tasarlanmış. 2.390TL’den başlayan taksitle  projeden ev sahibi olabiliyorsunuz.


İstanbul’a 40 dakika

Yalova’nın  merkezi konumunda yer alan Sakura Park İstanbul’a 40 dakika mesafede  yer alıyor. Osmangazi Köprüsü ile körfezi 4 dakika’da geçip İstanbul’dan 40 dakika’da Sakura Park’a ulaşabiliyorsunuz.

Ayrıca Yenikapı-Pendik ve Eskihisar’dan arabalı feribot ile ve Bostancı-Kartal-Pendik’den deniz otobüsü ile Sakura Park’a ulaşmanız da mümkün.

Yalova’da Villa Yaşamı

Kuş sesleriyle uyandığınız Sakura Park’ın her metrekaresinde doğanın tüm güzelliklerini keşfedeceksiniz. Her türlü konforu sağlamak için özenle tasarlanmış 200 m² ile 266 m² arasında değişen villa seçenekleri  bulunan projede, her villanın kendine özel bahçesi var. Bahçe büyüklükleri villların konumuna göre 150m² ile 410 m² arasında değişiyor.200 m² bahçe dubleks evlerinde ise doğa ve deniz manzarasını bir arada bulabiliyorsunuz.


Yalova’da müstakil villa yaşamına yeni bir soluk getiren proje sosyal tesisleriyle de farklılık yaratıyor. 4000 m²’lik Sakura Club  doğayla uyumlu mimarisiyle  bir yaşam ve enerji merkezi olarak hizmet veriyor.Sakura Club içerisinde fitness,pilates ve yoga salonu,açık ve kapalı havuz,spaÖnerilen Bağlantılar : Yeni konut projeleri