Vazo Kule Dap Yapı!


 Vazo Kule Dap Yapı!

Maltepe'de inşa edilen Dalga Kule, Tango Kule ve Burgu Kule'nin hemen yanında inşa edilen ve Dap Yapı projesi olan Vazo Kule Dap Yapı detayları...Vazo Kule Dap Yapı detayları haberimizde yer alıyor. 298 adet rezidans, 11 dükkan ve 99 ofisin bulunduğu Vazo Kule Dap Yapı projesi, 3 kuleden oluşuyor. Projede 2 kule konut için 1 kule de ofis için ayrıldı.


Vazo Kule Dap Yapı projesinde 1+0, 1+1 ve 2+1 konut seçenekleri bulunuyor. Maltepe'de konumlandırılan Vazo Kule Dap Yapı projesinde yer alan konutlar 45 metrekareden başlıyor 129 metrekareye kadar yükseliyor. 


Vazo Kule Dap Yapı fiyat!


Vazo Kule Dap Yapı fiyat ları 179 bin TL'den başlıyor. 


Vazo Kule Dap Yapı ödemeleri!


Vazo Kule Dap Yapı ödemeleri ne göre projede banka kredisi kullanıalbiliyor. Banka kredisi kullanmak için toplam tutarın yüzde 25'inin ödenmesinin yeterli olduğu Vazo Kule Dap Yapı projesinde firma bünyesinde de çeşitli ödeme seçenekleri bulunuyor. 


Vazo Kule Dap Yapı projesinin işletilmesi için dünyaca ünlü şirket Rotana ile anlaşıldı.


Projede; gösteri adası, hobi adası, spor adası, eğlence ve rekreasyon adası, kafeteryalar, açılıp kapanabilen yüzme havuzları, fitness merkezi, Türk hamamı, restoranlarbulunuyor. Ayrıca projenin yüzde 80'i yeşil alandan meydana geliyor. 


Vazo Kule Dap Yapı teslimleri!


Vazo Kule Dap Yapı teslimleri 30 ay sonra yapılacak.


0216 444 33 39

www.dapyapi.com.tr


Melek GÜNER/Konuttimes.com

vazo kule dap yapı , vazo kule dap , vazo kule dragos , vazo kule maltepe , vazo kule detayları , vazo kule fiyatalrı ,

Hemen Teslim 4 proje