Soyak Siesta’da 1.000’inci daire satıldı! 124 bin liradan başlayan fiyatlarla!

 Soyak Siesta’da 1.000’inci daire satıldı! 124 bin liradan başlayan fiyatlarla!

Soyak Siesta’nın Mart 2011’de 1. etabı teslim edildi. 2. ve 3. etaplarında ise artan taleplerle yakalanan satış başarısı sonunda, Soyak Siesta’da 1000’nci olan talihliye de tapusu teslim edildi


Soyak Siesta projesinde 1.000’inci daire satıldı. Projede yüzde sıfır faiz ve yüzde 10 indirim kampanyası sürüyor!

Soyak, Soyak Siesta satışlarında 1000’e ulaştı. 2. Etap teslimlerinin yapılmaya başlandığı projede toplam 2 bin 250 konut bulunuyor. 


İzmir’de satışlarına 2008’de başlanan Soyak Siesta’nın Mart 2011’de 1. etabı teslim edildi. 2. ve 3. etaplarında ise artan taleplerle yakalanan satış başarısı sonunda, Soyak Siesta’da 1000’nci olan talihliye de tapusu teslim edildi.


“Az katlı bina” konseptiyle İzmir’de kent yaşamına farklı bir soluk getiren Soyak Siesta; 1+1, 2+1 ve 3+1 tipindeki daireleri ile her zevke ve beğeniye hitap ediyor. Peyzaj tasarımı; kaktüs bahçeleri, palmiye, zeytin ağaçları, İzmir mimozası gibi renkli bitkilerle Akdeniz kültürünü yansıtarak sakinlerine huzurlu bir yaşam vaat eden Soyak Siesta’da daireler üstelik 124 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.


Ayrıca farklı ödeme seçenekleri ile Soyak Siesta’dan ev sahibi olmak oldukça kolay. 60 ay vadede %0 faiz oranı bir cazibe yaratırken peşin alımlarda %10 indirim de yatırımcılar için bir fırsat içeriyor.


Yeşil çatı uygulaması bulunan ve çevre dostu bir yaklaşımla oluşturulan Soyak Siesta’da, enerji verimliliği ve tasarruf sağlayan uygulamalar ise ısınma ve aydınlatma, aidat gibi tüm giderler konusunda önemli avantajlar sağlıyor. Sosyal olanaklar açısından da zengin olan projede; spor alanları, yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, sosyal tesisler ile açık ve kapalı otoparklar bulunuyor.


İzmir çevre yoluna direkt bağlantı olanağı, metro ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile daire sahiplerinin yaşamlarını kolaylaştıran Soyak Siesta’nın 343 konuttan oluşan 3. etabının ise Kasım 2012’de sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.


444 0 795

www.soyak.com.tr