Siesta Oxygen Sevgililer Günü kampanya detayları!


Siesta Oxygen Sevgililer Günü kampanya detayları!

Soyak Yapı tarafından İzmir'de hayata geçirilen Siesta Oxygen projesinde teslimlerin bu yıl sonunda gerçekleşmesi planlanıyor. İşte Siesta Oxygen Sevgililer Günü kampanya detayları...Siesta Oxygen Sevgililer Günü kampanya detayları kapsamında Sapanca'da 5 yıldızlı otelde 2 gece konaklama, Iphone 6, Ipad Air ve Paris veya Roma tatili hediye ediliyor. 


Daire tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1'den meydana gelen projede toplamda 288 daire yer alıyor. Siesta Oxygen projesi Soyak Yapı imzasıyla İzmir'de inşa ediliyor. 


Büyüklükleri 38 ile 186 metrekare arasında değişiklik gösteren Siesta Oxygen projesinde sauna, özel peyzaj, açık ve kapalı otopark, vitamin bar, çocuk oyun alanı, yüzme havuzu, açık hava terapi jakuzileri, fitness center ve seyir terasları bulunuyor. 


Siesta Oxygen Sevgililer Günü kampanya detayları!

Peşinatlı alımlarda indirim uygulanan  Siesta Oxygen Evleri'nde 0 peşinat imkanı ile de daire sahibi olunabiliyor. Siesta Oxygen projesinde kampanyaya özel daire sahibi olanlar taksitlerini 6 ay sonra ödeme başlıyor.  


Soyak Siesta Oxygen nerede?

Adres: 6659 Sokak No.5 Cumhuriyet Mahallesi Karşıyaka / İzmir


Soyak Siesta Oksijen satış ofisi

Telefon: 444 0 795 

Web: www.soyak.com.tr

Ezgi Delibeyoğlu/Konuttimes.com

Siesta Oxygen Sevgililer Günü kampanya detayları , Soyak Siesta Oksijen satış ofisi , Soyak Siesta Oxygen nerede , Siesta Oxygen Sevgililer Günü kampanya , Siesta Oxygen Sevgililer Günü kampanya 2015 , Siesta Oxygen Sevgililer Günü kampanyası bilgi , Siesta Oxygen nerede , Siesta Oxygen satılık , Siesta Oxygen son durum , Siesta Oxygen ne zaman teslim ,