Sinpaş Bosphorus City Halkalı!


 Sinpaş Bosphorus City Halkalı!

Sinpaş GYO projesi olan ve Küçükçekmece Halkalı'da inşa edilen Sinpaş Bosphorus City Halkalı fiyatları...Sinpaş Bosphorus City Halkalı projesi, Küçükçekmece Halkalı'da yer alıyor. 2 ile 20 katlı 62 bloktan oluşan Sinpaş Bosphorus City Halkalı projesinde toplam 6 kısım bulunuyor. Sinpaş Bosphorus City Halkalı projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tipleri bulunuyor. Projedeki konutların büyüklükleri 68 metrekare ile 645 metrekare arasında değişiyor. 


Toplamda 2 bin 796 konutu bünyesinde barındıran Sinpaş Bosphorus City Halkalı ödemeleri ister peşin, ister firma bünyeli ister banka kredili olarak yapılabiliyor. Projede banka kredisi ile ödeme yapmak için yüzde 20 peşinat ödemeniz yeterli oluyor.


Projede; Ortaköy Arena Residences, Gök Kule Residences, Yalı Apartmanları, Erguvan Evleri, Saraybahçe Evleri ve Yeditepe Kuleleri bulunuyor.


Sinpaş Bosphorus City Halkalı fiyatları!


Sinpaş Bosphorus City Halkalı fiyatları 250 bin 644 liradan başlıyor. Projedeki;


Bosphorus City satılık 1+1 dairelerin fiyatları 250 bin 644 TL, 

Bosphorus City satılık 2+1 dairelerin fiyatları 367 bin 484 TL,

Bosphorus City satılık 3+1 dairelerin fiyatları 467 bin 627 TL. Bosphorus City Evleri iletişim;


Bosphorus City Telefon: 444 1 440

Bosphorus City Web Adresi: www.bosphoruscity.com.tr


Melek GÜNER/Konuttimes.com

bosphorus city halkalı , sinpaş bosphorus city halkalı , sinpaş bosphorus city fiyat , sinpaş bosphorus city fiyatlar , sinpaş bosphorus city fiyatları , sinpaş bosphorus city iletişim , sinpaş bosphorus city ulaşım , sinpaş bosphorus city nerede , sinpaş bosphorus city teslim , sinpaş bosphorus city teslimleri , sinpaş bosphorus city ne zaman teslim ,

Hemen Teslim 4 proje