Bosphorus City satılık konut!


 Bosphorus City satılık konut!

Sinpaş GYO tarafından Halkalı'da inşa edilen ve 62 bloklu bir proje olarak yükselen Bosphorus City satılık konut fiyatları...Toplamda 6 kısım ve 62 bloktan meydana gelen Bosphorus City projesi Sinpaş GYO tarafından Halkalı'da hayata geçiriliyor. İstanbul Boğazı'ndan esinlenerek tasarlanan Bosphorus City projesinde bulunan bloklar 2 ile 20 katlar arasında farklılık gösteriyor. 


Bosphorus City projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor. 


Bosphorus City satılık konut fiyatları!


Bosphorus City satılık konut fiyatları şöyle şekilleniyor;


Bosphorus City satılık 1+1 dairelerin fiyatları 250 bin 644 TL, 

Bosphorus City satılık 2+1 dairelerin fiyatları 367 bin 484 TL,

Bosphorus City satılık 3+1 dairelerin fiyatları 467 bin 627 TL'den başlıyor.


Konut büyüklüklerinin 68 metrekareden başlayıp 645 metrekareye kadar yükseldiği Bosphorus City projesinde ödemeler bir çok farklı seçenek ile yapılabiliyor. Bosphorus City ödemeleri ne göre projede yüzde 20 peşinat ödendiğinde geri kalan tutar banka kredisi ile ödenebilirken, firma bünyesinde bulunan ödeme seçeneklerinden de yararlanılabiliyor.


Bosphorus City iletişim;


Bosphorus City Telefon: 444 1 440

Bosphorus City Web Adresi: www.bosphoruscity.com.tr


Melek GÜNER/Konuttimes.com

Bosphorus City , bosphorus city satılık , bosphorus city satılık konut , bosphorus city satılık daire , bosphorus city satılık 1+1 , bosphorus city satılık 2+1 , bosphorus city satılık 3+1 , bosphorus city nerede , bosphorus city telefon , bosphorus city web , bosphorus city adres , sinpaş bosphorus city satılık ,

Hemen Teslim 4 proje