SeaPearl Ataköy’de teslimler başlıyor!


 SeaPearl Ataköy’de teslimler başlıyor!

Toplam 1401 konuttan meydana gelen SeaPearl Ataköy'de teslimler başlıyor. İstanbul’un denize sıfır tek premium projesi SeaPearl Ataköy’de ihtişamlı bir yaşam ev sahiplerini bekliyor... İstanbul'un getiri potansiyeli en yüksek, denize sıfır tek premium konut projesi SeaPearl Ataköy'de teslim heyecanı yaşanıyor. Projenin ilk etabında teslimler Eylül sonu itibariyle yaşam başlayacak.  


SeaPearl Ataköy projesinde toplam 1401 konut yer alıyor. Projenin ilk etabı ise 20 katlı 4 bloktan ve 631 konuttan meydana geliyor. 


2 milyar 700 milyon dolar yatırım değeriyle inşa edilen SeaPearl Ataköy’demavinin her tonunun, yakamozların, yunusların, martıların, yıldızların, güneşin doğuşu ve batışının eşsiz güzelliği içinde, en değerli inciler gibi parıldayan ihtişamlı bir yaşam SeaPearl Ataköy’de ev sahiplerini bekliyor.


 SeaPearl Ataköy’de teslimler başlıyor!


Proje içerisinde, aldığı ödüller ve hizmet kalitesiyle tüm dünyada tanınan Jumeirah’ın işletmesini üstlendiği 2019 yılında hizmet vermeye başlaması planlanan 202 oda ile 62 rezidanstan oluşan 5 yıldızlı otel, içinden sular geçen benzersiz bir lobi alanı ve mimari tasarımıyla dikkat çekiyor. 
İhtişamlı yaşamı en tutkulu haliyle mimarisine de yansıtan  SeaPearl Ataköy’de  Rezidans biriminde alanları 44 ila 298 metrekare arasında değişen 1+1’den 4,5+1’e kadar farklılık gösteren konutlar bulunuyor. Otel biriminde ise alanları 47 ila 480 metrekare arasında değişen standart, junior suite, executive suite, hospitality suite ve presidental suite yer alıyor. Otelin dış mimarisi diğer birimler gibi Evrenol Architects'a ait. Otelin iç mimarisi ve dekorasyonu için ise Burj Al Arab gibi tasarımlara imza atan dünyaca ünlü içmimar Khuan Chew ile çalışılıyor.Marmara Denizi manzarasına sahip olan SeaPearl Ataköy’de her bloğun kullanımına özel 150 ile 200 metrekare arasında değişen fitness salonları, yoga salonları, dinlenme alanları ve bunların yanı sıra çocuk oyun alanları, deniz kenarında yürüyüş imkanı, tenis kortu, streetball sahası, yaya yolları, biyolojik gölet, seyir adası ve barok tarzı peyzaj alanı da bulunuyor.


 SeaPearl Ataköy’de gelinen son aşamayı değerlendiren Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Özen Kuzu, “Grubumuzun imza attığı en kıymetli projelerin başında gelen SeaPearl Ataköy’de yaşamın başlayacak olmasından son derece mutluyuz. 2 etap halinde inşa ettiğimiz SeaPearl Ataköy’ün 631 konutluk ilk etabında sona gelmiş olmak bizler için gurur verici. Yerli ve yabancı yatırımcıdan tam not alan projemiz, sahip olduğu özelliklerle ‘ihtişam’ ve ‘lüks’ kavramlarını yeniden yorumluyor. Körfez ülkelerinin üst düzey aileleri, prensler, ülkemizin sanat, siyaset ve spor alanında ün yapmış isimlerinin ilk etabımıza gösterdiği ilgiden son derece mutluyuz. Şimdi sırada ikinci etabımızvar. Tüm enerjimizi yeni etabımıza ve işletmesini Jumeirah’ın üstlendiği otel birimimize vereceğiz. Söz verdiğimiz tarihte 2. etabımızı da tamamlayıp sahiplerine teslim edeceğiz” diye konuştu. Kuzu, hali hazırda yurt içinde İstanbul ve Ankara, yurt dışında ise İran ve Cezayir’deki projeleriyle ilgilendiklerini belirterek, yeni projelere 2018 yılında start  vereceklerini sözlerine ekledi.


 SeaPearl Ataköy’de teslimler başlıyor!


Yurt içi ve yurt dışında çok sayıda proje hayata geçiren Kuzu Grup, bu yıl 11 basamak yükselerek, ENR listesinde 130’uncu sırada yer aldı.  Yaklaşık 75 yıldır inşaat sektöründe faaliyet gösteren, tamamlanan 500’ün üzerinde proje ve100 binden fazla konut sayısıyla Kuzu Grup, uluslararası inşaat sektörü dergisi Engineering News Record (ENR) tarafından hazırlanan Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhidi listesinde 2015 yılında 151’inci, 2016 yılında ise 141’inci sırada yer almıştı.
Önerilen Bağlantılar : Yeni konut projeleriSeaPearl Ataköy teslimleri , SeaPearl Ataköy kuzu grup son durum , seapearl ataköy projesi ,