SeaPearl Ataköy’de ilk etap Temmuz'da teslim edilecek!


 SeaPearl Ataköy’de ilk etap Temmuz'da teslim edilecek!

Dalgalardan ilham alan dış hatlarıyla, denizin ruhu blokların görünümüne yansıyan SeaPearl Ataköy’ün ilk etabında teslimler Temmuz 2017’de başlayacak. Projede metrekare birim fiyatı 8 bin dolardan başlıyor...
SeaPearl Ataköy’de ilk defa ve sadece 100 ünitede geçerli olan 60 ay yüzde 0, 120 ay yüzde 0.45 vade farkı ile satış yapılıyor. Projede metrekare birim fiyatı 8 bin dolardan başlıyor. 


Muhteşem bir deniz ve en nadide incisi SeaPearl Ataköy

Mavinin her tonunun, yakamozların, yunusların, martıların, yıldızların, güneşin doğuşu ve batışının eşsiz güzelliği içinde, en değerli inciler gibi parıldayan ihtişamlı bir yaşam SeaPearl Ataköy’de ev sahiplerini bekliyor. 


Büyüleyici mimari

SeaPearl Ataköy, ihtişamlı yaşamı en tutkulu haliyle mimarisine de yansıtıyor. Dalgalardan ilham alan dış hatlarıyla, denizin ruhu blokların görünümüne yansıyor. SeaPearl Ataköy’deki 4 blok, alt katlardan yukarıya çıktıkça, yeşil tonlarından gri ve mavi tonlara dönüşerek, yeryüzünü gökyüzüyle buluşturuyor. Ataköy’e bakan arka cephesinde yer alan modernize edilmiş Selçuklu motifleri ve görkemli girişleriyle İstanbul’un siluetine özgün bir hava katıyor. 


Her katta bahçe ve deniz

SeaPearl Ataköy’de, yaşam alanının her odası, kesintisiz ve muhteşem Marmara Denizi manzarasına açılıyor. Ahşap zeminli, doğal çimli ve geniş teraslı kat bahçesinde günün 24 saati eşsiz manzaranın tadı çıkarılabiliyor. 


Zengin sosyal alanlar

Ev sahiplerini her gün sultanlar gibi ağırlamaya hazır barok tarzı büyüleyici peyzaj alanı, Osmanlı ile Fransız saray mimarisinden esinlenerek tasarlandı. Geçmişten geleceğe benzersiz dokunuşlarla duyguları taçlandıran ve araç girişi olmayan 33 bin metrekarelik bu alan, 1.200 metre uzunluğundaki sahil bandıyla bütünleşiyor. Zengin sosyal olanaklarıyla da dikkat çeken SeaPearl Ataköy’de her bloğun kullanımına özel 150 ila 200 metrekare arasında değişen fitness salonları, yoga salonları, dinlenme alanları ve bunların yanı sıra çocuk oyun alanları, deniz kenarında yürüyüş imkanı, tenis kortu, streetball sahası, yaya yolları, biyolojik gölet, seyir adası ve barok tarzı peyzaj alanı da bulunuyor. 


Jumeirah markası SeaPearl Ataköy’de

Proje içerisinde, aldığı ödüller ve hizmet kalitesiyle tüm dünyada tanınan Jumeirah’ın işletmesini üstlendiği 2019 yılında hizmet vermeye başlaması planlanan 202 oda ile 62 rezidanstan oluşan 5 yıldızlı otel, içinden sular geçen benzersiz bir lobi alanı ve mimari tasarımıyla dikkat çekiyor. Rezidans biriminde alanları 44 ila 298 metrekare arasında değişen 1+1’den 4,5+1’e kadar farklılık gösteren konutlar bulunuyor. Otel biriminde ise alanları 47 ila 480 metrekare arasında değişen standart, junior suite, executive suite, hospitality suite ve presidental suite yer alıyor. Bu alanlarda 2 bin 344 metrekare konferans salonu, 2 bin 800 metrekare VIP Club, 244 metrekare VIP business center, 1400 metrekare yeme içme alanı, 500 metrekare denize sıfır restoran, 3 bin 265 metrekare spor salonu, 900 metrekare market alanı, Türk Hamamı, fitness- spa alanı, açık/kapalı yüzme havuzu ve butik dükkanlar da bulunuyor. Otelin dış mimarisi de diğer birimler gibi Evrenol Architects imzası taşıyor. Otelin iç mimarisi ve dekorasyonu için ise Burj Al Arab gibi tasarımlara imza atan dünyaca ünlü iç mimar Khuan Chew ile anlaşma sağlandı. 

 

Örnek dairelere yoğun ilgi

SeaPearl Ataköy’de Fatih Kıral Mobilya ve Dekorasyon tarafından dekore edilen, alanları 119 metrekare olan 1,5+1 ve alanları 385 metrekare olan 4.5+1 tipindeki örnek daireler projeyi ziyaret eden yatırımcılar tarafından çok beğeniliyor. 


Rakamlarla SeaPearl Ataköy


Yatırım değeri: 2 milyar 700 milyon dolar

Toplam konut: 1401

İlk etap inşaat alanı: 217 bin metrekare 

İlk etap gölet alanı: 6 bin 185 metrekare 

İlk etap yeşil alan ve yürüyüş yolları: 33 bin metrekare 

İlk etap konut adedi: 20 katlı 4 blokta 631 ünite

İlk etap konut tipleri: Alanları 88 ila 398 metrekare arasında değişen 1+1 ila 4,5+1 arası değişen konut tipleri

İlk etap teslimleri: Temmuz 2017

İlk etap metrekare başlangıç birim fiyatı: 8 bin dolar


http://www.seapearlatakoy.com/SeaPearl Ataköy teslimat , SeaPearl Ataköy fiyatı , SeaPearl Ataköy kampanya 2017 ,