18 / 07 / 2024

Propa Vista’da 30 ay vade 0 faiz fırsatı!

Propa Vista’da 30 ay vade 0 faiz fırsatı!

Metroya ve E-5 yoluna yakınlığı ile dikkat çeken Propa Vista’nın ön lansman döneminde satışların yüzde 40'ını kısa sürede tamamladı. Projede, yüzde 10 peşinat, 30 ay vade ve sıfır faiz fırsatıyla ev sahibi olunabiliyor...


Doğrudan E-5 bağlantılı olan Propa Vista, metroya 10 metre mesafede yer alıyor. Tüm evlerin güney cepheli ve adalar manzaralı olduğu projede, geniş sosyal imkanlar ve proje sakinlerinin tüm ihtiyaçlarına yönelik mağazalar bulunuyor. 


“Müşterilerimiz satış ofisine metroyla geliyor ve metrodan çıkınca karşılarında satış ofisini görmek çok hoşlarına gidiyor” diyen Propa CEO’su Can Özçiçek, “Satış ofisine geldiklerinde tasarım ve sunum açısından çok farklı ve etkileyici bir ortamla karşılaştıklarını dile getiriyorlar. Ön lansman döneminde sunduğumuz cazip fiyatları ve kişiye özel ödeme imkanlarını gördüklerinde ise alım kararı veriyorlar ve satış işlemini gerçekleştiriyoruz. 2 ay gibi kısa bir sürede satışların @’ını tamamladık. Özellikle, her 2 cephesi de güneye bakan ve manzaralı 120 metrekarelik 2 1 evlerimiz tercih ediliyor” dedi.

Propa Vista’da 247 ev ve 12 mağaza yer alıyor. Projede 3 farklı tipte 1 1 seçeneği ve 3 farklı farklı tipte 2 1 seçeneği bulunuyor. 120 metrekare 2 1 evler 550 bin TL’den satışa sunuluyor. 


Metroya ve E-5 yoluna yakınlığı ile dikkat çeken proje birçok yeniliği bünyesinde barındırıyor. Site sakinlerinin gündelik tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri “Vista Çarşı”; proje önünde kentsel buluşma noktası niteliğinde tasarlanan “Vista Meydan”; kişiye özel kullanım alanları sunan “Vista Plus” bunlardan sadece birkaçı.Önerilen Bağlantılar : Yeni konut projeleri