Prestij Park Beylikdüzü Evleri!


 Prestij Park Beylikdüzü Evleri!

Bak Yapı'nın Beylikdüzü'nde inşa ettiği ve toplam 2 bin 392 konutluk bir proje olarak yükselen Prestij Park Beylikdüzü Evleri detayları...Prestij Park Beylikdüzü Evleri detayları haberimizde yer alıyor. Proje, Bak Yapı imzası ile 2 bin 392 konutluk bir proje olarak yükseliyor. 


Prestij Park Beylikdüzü Evleri projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri bulunuyor. Projedeki 1 oda 1 salon konutlar 72 metrekare, 2 oda 1 salon konutlar 81 metrekare ve 3 oda 1 salon konutlar ise 116 metrekare, 136 metrekare ve 149 metrekare büyüklüğünde tasarlanıyor.


Prestij Park ev fiyatları!


Prestij Park ev fiyatları 119 bin TL'den başlıyor.


103 bin 800 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Prestij Park Evleri, 26 bloktan oluşuyor. Projedeki bloklar 16 ve 17'şer katlı olarak tasarlandı.


Prestij Park Evleri teslim tarihi!


Prestij Park Evleri teslim tarihi 1. etap için 2014, 2. etap için 2015 olarak belirlendi.


Prestij Park Evleri nerede?


Prestij Park Evleri, Namık Kemal Mahallesi Kiler Caddesi üzerinde Esenyurt'ta yükseliyor. Prestij Park Evleri projesi lokasyon olarak Torium'un hemen arka tarafında kalıyor. Proje, metrobüsün de durağının bulunduğu Beylikdüzü'nde hayata geçiriliyor.


Prestij Park Evleri ödeme planı!


Prestij Park Evleri ödeme planı na göre projede, banka kredisi imkanından yararlanılabiliyor. Projede, 120 ay için 0,74 faiz oranı kullanılıyor. Ayrıca Prestij Park Evleri projesinde KDV oranı da yüzde 1 olarak belirlendi.


Prestij Park Evleri iletişim, telefon!


Namık Kemal Mah. 

Kiler Caddesi No:71 

Esenyurt / İSTANBUL


444 16 99

www.istanbulprestijpark.com.tr


Melek GÜNER/Konuttimes.com

prestij park beylikdüzü evleri , prestij park ev fiyatları , prestij park evleri teslim tarihi , prestij park evleri nerede , prestij park evleri ödeme planı , prestij park evleri iletişim ,

Hemen Teslim 4 proje