06 / 06 / 2023

Mresco'dan yeni Sultan's Suites projesi!

 Mresco'dan yeni Sultan's Suites projesi!

Kuveyt’in en büyük gayrimenkul firmalarından olan Murabahat Gayrimenkul, Nef Ataköy'de satın aldıkları 6 rezidans katını kısa ve uzun dönemli kiralama şeklinde ''Sultan's Suites'' markası altında topladı.


2008'den beri Türkiye'de faaliyet gösteren Kuveyt’in en büyük gayrimenkul firması Murabahat Gayrimenkul, Ataköy’deki Sultan’s Suites örnek dairelerini tanıttı. 


Projeyle ilgili konuşan MRESCO Türkiye Group CEO’su Oya Zingal; ''Buradaki dairelerimizi kısa ve uzun dönemli kiralama şeklinde Sultan's Suites markası adı altında işletecegiz. Gelen ilgiden çok memnunuz. Orta Doğu'da ve Türkiye'de Sultan's Suites markasını duyurduk. Projelerimizle turizm sektöründe önemli yeniliklere imza atacağız’’ dedi.


Projenin çok ses getirdiğini söyleyen Zingal, projede ‘Kısa ve uzun dönemli kiralama’ olduğunu belirtti. Zingal, ‘Bizden daire alan yatırımcı anahtarını bize veriyor, ihtiyaçlarını karşılıyoruz, bakıyoruz ve daire sahibi adına işletiyoruz. Ev sahibi belirli zamanlarda kalabiliyor, diğer zamanlarda gelir elde ediyor. Evini al, bekçisi biz olalım’ diye konuştu.


Sultan’s Suites projesinde anne, baba ve çocuklar için de yenilikçi fırsatlar sunulduğunu açıklayan Zingal; özellikle çocuklar düşünülerek tasarlanılan oyun odaları, ailelerin hem bir arada olmasını hem de çocukların daha güvenli ortamlarda aileleriyle kaliteli vakit geçirmesini sağlayacak şekilde planlandığını belirtti.


Projede ailelerin keyifli vakit geçirmenin tadına varacaklarını söyleyen Zingal; ‘Bu projede usta bir aşçının mutfağına ayrıca sahip olabileceksiniz.  Bir şef edasıyla yemeklerinizi misafirlerinize sergileyeceğiniz mutfak ve yemek odası gibi alanlar istediğinizde sizin olacak , istemediğiniz anda ise size boş yere masraf olmayacak. Evim kirlendi, yemek kokusu oldu derdi olmadan çocuklarınızla anne çocuk etkinlikleri yaratabileceğiniz, eşsiz tatlar keşfedeceğiniz büyülü bir atmosfer çocuklarınızın hafızalarında tatlı anlar bırakacak. Yaşadığınız binada yer alan size özel sinema salonundan, misafirlerinizi ağırlayacağınız misafir odalarına, içinde küçük kayıt stüdyosu olan müzik odalarına da rezervasyon sistemiyle sahip olabileceksiniz. Aslında bu projede önceliğimiz insan. Metropolde sıkışıp kalan ailelere nefes almaları için fırsatlar hayal ettik ve bunları hayata geçirdik.’’ ifadelerini kullandı.Önerilen Bağlantılar : Yeni konut projeleri