İşte uygun ödemeli 10 konut projesi!


İşte uygun ödemeli 10 konut projesi!

Posta Gazetesi yazarı olan Bülent Yoldaş, yeni yıla yeni evinde girmek isteyenler için avantajlı fiyat ve ödeme koşullarının devam ettiği 10 projeyi mercek altına aldı. İşte sonuçlar...Posta Gazetesi yazarı olan Bülent Yoldaş, yeni yıla yeni evinde girmek isteyenler için avantajlı fiyat ve ödeme koşullarının devam ettiği 10 projeyi mercek altına aldı. İşte o projeler...


DUMANKAYA HORİZON

Hemen teslim edilen Dumankaya Horizon evleri ise 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 olarak tasarlandı. Kartal'daki proje 109 konut ve 22 ticari alanıyla satışlarına devam ediyor. Denize sıfır bir konumda inşa edilen Horizon daireleri 74 ile 286 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip daireden meydana geliyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tipleri 


BATIŞEHİR

Ege Yapı, hemen teslim Batışehir projesi için kampanya başlattı. Yaşamın başladığı projede 5 bin lira peşinat, 3 bin 180 liradan başlayan taksit veya düşük peşinatlarla 60 ay yüzde 0 faiz avantajları sunuluyor. Konut, rezidans, ofis, alışveriş caddesi, okul ve otellerden oluşan Batışehir'de 1+0'dan 5+1 dublekslere kadar farklı seçenekler yer alıyor. 

 

İSWEST

Avantajlı fiyat ve koşularla ev sahibi yapan Evdeki Fırsat, Ataköy Sahili'ne 10 dakikalık mesafede yükselen İswest'te de cazip fırsatlar sunuyor. Hemen teslim projeden ev almak için peşinat ödemesi alınmıyor. Ayrıca aylık taksitler ise 2 bin 900 liradan başlatılıyor.


DEMİR ROMANCE

Yaşamın başladığı bir diğer proje olan Demir Romance'da ise 77$ rezidans konut, 28 villa ve 40 ticari alan yer alıyor, Projede 1+1 'den 4.5+re kadar daire tiplerini bulmak mümkün. Beytikdüzundeki Demir Romance'da çok sayıda sosyal hizmette mevcut. 


RİNG İSTANBUL

Selin Yapı'nın Sançaktepe'de inşa ettiği Rings İstanbul'unda yaşam devam ederken; konut satışları da sürüyor. Karma konsepte sahip projede 499 ev ve 99 rezidans ile bir alışveriş merkezi bulunuyor. 


MAİ RESİDENCE

Fer Yapı imzalı Mai Residence'da da Evdeki Fırsat avantajları sürüyor. Hemen teslim, hemen tapu ve peşinatın alınmadığı projede aylık taksitler ise 1490 liradan başlatılıyor. Kartal'daki projede 213 konut ve 144 home ofis yer alıyor. 


MASLAK MASHATTAN 

33 katlı 10 kuleden oluşan Maslak Mashattan, 1818 daireden meydana geliyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tipleri mevcut. Maslak Mahattan; TEM'e 3, E5'e 5.5 kilometre mesafede yer alıyor.


EVORA İSTANBUL

Teknik Yapı'nın Evora İstanbul'un da kalan daireler için fırsatlar sunuluyor. Hemen teslim daireler Kasım fiyatlarıyla alınabildiği gibi kişiye özel ödeme planlarıyla satılıyor. Stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipi dairelerin olduğu Evora İstanbul'da fiyatlar 175 bin liradan başlıyor. 


MAHAL SANCAKTEPE

Hemen taşındıran Mahal Sançaktepe'de peşinat ise 1 yıl sonra ödeniyor. Kira öder gibi ev sahibi yapmayı amaçlayan projede fiyatlar 150 bin ile 379 bin lira arasında değişiyor. 


PostaÖnerilen Bağlantılar : Satışa çıkacak projeleruygun ödemeli konut projeleri , konut projeleri , avantajlı konut projeleri , dumankaya horizon evleri ödeme seçenekleri , en iyi konut projeleri , avantajlı ödeme koşullu konut projeleri , hangi konut projelerinde kampanya var 2015 , konut projelerinde son durum , istwest ödeme seçenekleri ,