Fikirtepe kentsel dönüşüm projesi Evim Kadıköy fiyatları!


 Fikirtepe kentsel dönüşüm projesi Evim Kadıköy fiyatları!

İstanbul'un en nezih semtlerinden biri olan Kadıköy'de kentsel dönüşüm projeleri uygulamaya geçti. Yeni inşa edilecek olan Kadıköy Fikirtepe kentsel dönüşüm projesi Evim Kadıköy fiyatları...Kadıköy'de kentsel dönüşüm projeleri uygulamaya geçti. Yeni inşa edilecek olan Kadıköy Fikirtepe kentsel dönüşüm projesi Evim Kadıköy 70 bin metrekare arsa alanı üzerinde 3 adadan oluşarak inşa ediliyor. Fikirtepe kentsel dönüşüm projesi Evim Kadıköy fiyatları nı haberimizin içinde bulabilirsiniz. 


Toplamda 2 bin 500 konuttan oluşan Fikirtepe kentsel dönüşüm projesi Evim Kadıköy'ün ilk etabında 550 konut yer alıyor. 


Fikirtepe kentsel dönüşüm projesi Evim Kadıköy'ün inşaat alanı 400 bin metrekare. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut tiplerinin yer aldığı Evim Kadıköy projesinde teslimler 2015 yılında gerçekleştirilecek.


Konut büyüklüklerinin 46 metrekareden başlayıp 697 metrekareye kadar yükseldiği Evim Kadıköy projesinde bir çok ödeme alternatifi bulunuyor. 


Fikirtepe kentsel dönüşüm projesi Evim Kadıköy fiyatları!


Fikirtepe kentsel dönüşüm projesi Evim Kadıköy fiyatları 223 bin lira ile 4 milyon 438 bin lira arasında değişiyor.Telefon: 444 38 11

Web adresi: ankayapifikirtepe.com


Melek GÜNER/Konuttimes.com

evim kadıköy fiyatları , fikirtepe kentsel dönüşüm projesi , evim kadıköy nerede , evim kadıköy iletişim , evim kadıköy fiyat listesi , fikirtepe evim kadıköy detayları ,