Eroğlu Yapı'dan konut kampanyasına tam destek!

Eroğlu Yapı'dan konut kampanyasına tam destek!

Eroğlu Yapı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı öncülüğündeki konut kampanyasına tam destek verdi.


Eroğlu Yapı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı öncülüğündeki konut kampanyasına tam destek verdi. Şirket, Skyland İstanbul’dan konut ve ofis sahibi olmak isteyenlere, peşin ve kredili alımlarda yüzde 10 indirim kampanyası başlattı. Kampanya 31 Ekim’e kadar devam edecek. Kampanyadan yararlananlar, yüzde 10 peşinat ve 120 ayda 0,98’den başlayan vade farkı fırsatı ile Skyland İstanbul’un ayrıcalıklı dünyasında yerini alacak. Kampanya ile birlikte satışa çıkarılan rezidans ve ofisler sahiplerine hemen teslim edilecek.


Eroğlu Yapı


Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu, "Geçtiğimiz Mayıs ayında Bakanlar Kurulu tarafından KDV ve tapu harcı oranlarında uygulanan ve Eroğlu Yapı’nın da desteklediği teşvik kampanyası sonrası Türkiye genelinde konut satışı yüzde 22 arttı. İlk defa satılan konut sayısı ise geçen yıla oranla yaklaşık yüzde 25 artış gösterdi. Bu hem Türkiye’deki yapı stoğunun yenilenmesi hem de vatandaşın yaşam standartlarının iyileştirilmesi için çok önemli bir adım oldu. Şimdi Çevre ve Şehircilik Bakanlığının başlattığı yeni kampanyayla bu ivmeyi daha da büyüteceğiz. Eroğlu Yapı olarak devletimizle işbirliği ve koordinasyon içinde olacağız. Teşvik devletten kampanya bizden olacak." ifadelerini kullandı. 


Eroğlu, hedeflerinin tüm vatandaşları hayallerindeki yüksek standartlı konut ve ofislerle buluşturmak olduğun söyledi. Eroğlu sözlerine şu şekilde devam etti; "Eroğlu Yapı olarak kampanyaya, yaklaşık 15 bin kişiye şehrin merkezinde benzersiz bir ev ve ofis yaşamı sunan Skyland İstanbul projemiz ile dahil oluyoruz. 31 Ekim’e kadar süren kampanyamızda hem peşin hem kredili alımlarda yüzde 10 indirim fırsatı sunuyoruz. Aynı zamanda yüzde 10’u peşin kalanı 120 ay vadeli satışlarda yüzde 0,98 vade farkı avantajı uyguluyoruz.Ev ve ofis sahibi olmak isteyen vatandaşlarımızın 2018’in bu son kampanyasından yararlanarak hayallerine kavuşmasını diliyoruz."Web: www.skylandistanbul.com
Önerilen Bağlantılar : Satışa çıkacak projeler