Bosphorus City'de kaç konut var?


 Bosphorus City'de kaç konut var?

İstanbuul'da Altınşehir İstanbul Caddesi Küçükçekmece'de inşa edilen Sinpaş GYO imzası ile yükselen Bosphorus City'de kaç konut var?62 blok halinde yükselen Bosphorus City projesi, Sinpaş GYO tarafından hayata geçiriliyor, İstanbul Halkalı'da konumlandırılan Bosphorus City'de kaç konut var sorusunun yanıtı haberimizde bulunuyor.


İnşaat alanı 348 bin metrekare olarak belirlenen proje toplam 246 bin metrekarelik alan üzerinde yayılıyor. Teslimlerin hemen gerçekleştiği Bosphorus City Evleri'nde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 2 salon tipli daireler bulunuyor. Projede konut büyüklükleri minimum 69 metrekare ile maksimum 645 metrekare arasında değişiyor.


Banka kredisi ile konut sahibi olmanın mümkün olduğu projede 12. ve 24. aylarda ara ödeme gerçekleşiyor. Peşinat tutarının yüzde 10 olarak belirlendiği Bosphorus City'de güvenlik ve otopark hizmeti sağlanıyor.


Bosphorus City'de kaç konut var?

Sinpaş GYO imzası ile yükselen Bosphorus City'de toplam 2 bin 794 adet konuta yer veriliyor.


Projede konutlar 253 bin 257 TL'den başlayan fiyat seçenekleri ile satışa sunuluyor.


444 1 440 


www.bosphoruscity.com.tr


Işıl Seren KESKİN/Konuttimes.com


bosphorus cityde kaç konut var , bosphorus city kaç konut var , bosphorus city konut sayısı , bosphorus city konutları , bosphorus city halkalı , bosphorus city küçükçekmece ,

Hemen Teslim 4 proje