Bosphorus City satılık daire! 250 bin 644 liraya!


 Bosphorus City satılık daire! 250 bin 644 liraya!

Sinpaş GYO tarafından Avrupa Yakası Halkalı'da hayata geçirilen Bosphorus City satılık daire fiyatları 250 bin 644 liradan başlıyor...Bosphorus City satılık daire fiyatlarını haberimizde bulabilirsiniz. Avrupa Yakası Halkalı'da inşa edilen Sinpaş GYO projesi Bosphorus City 62 bloktan oluşuyor. 6 kısımdan oluşan Bosphorus City projesi İstanbul Boğazı'ndan esinlenerek tasarlandı. 


2 ile 20 katlı bloklardan meydana gelecek olan Bosphorus City, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tiplerinden meydana geliyor. Projede, Ortaköy Arena Residences, Gök Kule Residences, Yalı Apartmanları, Erguvan Evleri, Saraybahçe Evleri ve Yeditepe Kuleleri bulunuyor.


Bosphorus City satılık daire! 


Bosphorus City satılık daire fiyatları şöyle şekilleniyor;


Bosphorus City satılık 1+1 dairelerin fiyatları 250 bin 644 TL, 

Bosphorus City satılık 2+1 dairelerin fiyatları 367 bin 484 TL,

Bosphorus City satılık 3+1 dairelerin fiyatları 467 bin 627 TL. 


Bosphorus City ödemeleri bir çok farklı seçenek ile gerçekleştirilebiliyor. Projede yüzde 20 peşinat ödendiğinde geri kalan tutar banka kredisi ile ödenebilirken, firma bünyesinde bulunan ödeme seçeneklerinin de gözden geçirilmesi tavsiye ediliyor.


Konut büyüklüklerinin 68 metrekare ile 645 metrekare arasında değiştiği Bosphorus City projesinde toplam 2 bin 796 konut bulunuyor.


Bosphorus City Evleri iletişim bilgileri;


Bosphorus City Telefon: 444 1 440

Bosphorus City Web Adresi: www.bosphoruscity.com.tr


Melek GÜNER/Konuttimes.com

Bosphorus City , bosphorus city satılık daire , bosphorus city satılık daire fiyatları , bosphorus city satılık konut , bosphorus city satılık konak , bosphorus city satılık yalı , sinpaş bosphorus city satılık , bosphorus city iletişim , bosphorus city ulaşım , bosphorus city teelfon , bosphorus city ödemeleri , bosphorus city detayları ,

Hemen Teslim 4 proje