Bomonti İ Tower fiyatları! 334 bin 236 dolara!


 Bomonti İ Tower fiyatları! 334 bin 236 dolara!

Fer Yapı ve Sinpaş GYO'nun birlikte inşa ettiği ve Bomonti'de konumlandırılan projesi Bomonti İ Tower fiyatları...Bomonti İ Tower fiyatları haberimizde bulunuyor. Proje, İstanbul Şişli Bomonti'de yükseliyor. Fer Yapı ve Sinpaş ortaklığı ile hayata geçirilen Bomonti İ Tower projesi 29 katlı tek bloktan oluşuyor. 


Proje rezidanslardan oluşuyor. Rezidansların büyüklükleri ise 60 metrekare, 120 metrekare, 180 metrekare ve 300 metrekare olarak değişiklik gösteriyor.


Bomonti İ Tower projesinde; terzi, eczane, kuaför, lostra, restoran ve kafeler, özel yemek salonları, kat bahçeleri, otopark ve vale parking, arşiv odaları, donanımlı güvenlik,VIP lounge, lobi ve danışma, depolama alanları, hizmetleri, copy center,ortak toplantı salonları gibi sosyal aktivite ve hizmet alanları bulunuyor.


Şişli Bomonti'de inşa edilen Bomonti İ Tower projesi, Taksim'e 7 dakika, Beşiktaş'a 4 dakika, Nişantaşı’na 10 dakika ve Mecidiyeköy'e 5 dakika uzaklıkta inşa ediliyor.


Bomonti İ Tower fiyatları! 


Bomonti İ Tower fiyatları 334 bin 236 dolardan başlıyor.Telefon: 0212 230 24 24

Web adresi: www.itowerbomonti.com

Melek GÜNER/Konuttimes.com

bomonti i tower , bomonti i tower fiyatları , bomonti i tower fiyat listesi , bomonti i tower nerede , bomonti i tower iletişim , şişli bomonti i tower telefon ,