Bahçetepe İstanbul'da 158 bin TL'ye!


 Bahçetepe İstanbul'da 158 bin TL'ye!

Geçtiğimiz yıl sonunda inşaatına başlanan ve İstanbul’un en büyük uydu kentlerinden Başakşehir’de konumlanan Bahçetepe İstanbul’da inşaat tüm hızıyla devam ediyor. Projenin en dikkat çekici özelliklerinden biri olan Hobi Bahçeleri ise metropolde yaşayanların toprak özlemine son vermeye aday...Makro İnşaat ve Akyapı ile Emlak Konut GYO A.Ş. ortaklığında hayata geçen ve İstanbul’un en büyük uydu kentlerinden Başakşehir’in çehresini değiştirmeye aday projesi ‘Bahçetepe İstanbul’da bugüne kadar altı bloğun kaba inşaatı tamamlandı, bir blokta da cephe imalatına başlandı. İnşaatına 2012’nin Eylül ayında başlanan proje, 16 blokta 158 bin TL’den başlayan fiyatlarla sunulan toplam bin 474 konuttan oluşacak.


Projenin en dikkat çekici özelliklerinden biri de; 14 bloktan oluşan Aile Bağları bölümünde yer alan tüm dairelerin bir hobi bahçesine sahip olması. 127 dönümden oluşan ve her daireye ortalama 40 metrakarelik bir alanın düştüğü bahçeler, sunulan süresiz kullanım hakkıyla Bahçetepe İstanbul’u diğer projelerden farklılaştırıyor. Yatırım amaçlı daire satın alanlar, dairelerini kiraya verseler bile hobi bahçelerini kullanmaya devam edebilecekler. Her biri farklı renklerde tasarlanan, küçük bir kulübe ve ekim yapılabilecek bir toprağa sahip olan bu hobi bahçeleri; dileyenlere sebze ve meyve yetiştirerek, dileyenlere de hobilerini özgürce gerçekleştirerek metropol hayatının stresini atmaları için en ideal ortamı yaratmaya aday olacak.

 

Toprağa özlem son bulacak

Bahçetepe İstanbul’dan daire alan aileler ise; 2013’ün yaz döneminde yapılacak bir etkinlikte bahçelerini belirleyebilecek. Türkiye konut sektöründe bir ilk olan ve emsali bulunmayan Hobi Bahçeleri projesi, toprak ve bahçeyle uğraşmanın enerjisine inanan, şehir hayatının stresini bir nebze dindirmek isteyenlerin beklentilerini karşılayacak.


Bahçetepe İstanbul; hobi bahçelerinin yanı sıra, rüzgar türbinleri, güneş paneli ve yağmur suyu kullanım sistemleri ile enerji harcamalarında da ekonomi sağlayacak pek çok avantaja sahip. Yatırım değeriyle kazandıran proje, doğayla iç içe bir yaşamla beraber, Avrupa’nın en büyük ‘Sağlık Kenti’nin hemen yanında yer alan konumuyla da büyük avantaj sağlıyor. Proje kapsamında planlanan alışveriş merkezleri, hipermarket, teknoloji ve yapı marketi ile; günlük ihtiyaçları karşılamak üzere food court, kuru temizleme, bay-bayan kuaförleri, oto yıkama gibi üniteler de projeyi öne çıkaran diğer önemli unsurlar arasında yer alıyor.


www.bahcetepeistanbul.com 

444 61 71


Bahçetepe İstanbul , bahçetepe istanbul fiyat , bahçetepe istanbul iletişim , bahçetepe istanbul fiyatları , bahçetepe istanbul projesi , bahçetepe istanbul satılık ,