Bahçetepe İstanbul Konutları!


 Bahçetepe İstanbul Konutları!

Makro İnşaat, Akyapı ve Emlak Konut ortaklığı ile Başakşehir'de inşa edilen ve Erman Toroğlu'nun reklam filmlerinde oynadığı Bahçetepe İstanbul Konutları detayları...Bahçetepe İstanbul Konutları detayları haberimizde bulunuyor. Proje, İstanbul Başakşehir'de inşa ediliyor. 1476 konutu bünyesinde barındıran Bahçetepe İstanbul Konutları, 81 bin 910 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. 


Bahçetepe İstanbul Konutları projesinde; 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor. Projedeki konutlar 60 metrekare ile 242 metrekare arasında değişen büyüklüklerde tasarlanıyor.


Bahçetepe İstanbul Konutları fiyat bilgisine göre projede konutlar 158 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor.


2 etaptan meydana gelen Bahçetepe İstanbul Konutları 16 bloktan oluşuyor. Projede, Aile Bağları ve Bahçetepe Kuleler adlı iki bölüm yer alıyor.


Bahçetepe İstanbul Konutları 2014 yılında teslim edilecek.


444 61 71


www.bahcetepeistanbul.com 


Melek GÜNER/Konuttimes.com

bahçetepe istanbul konutları , bahçetepe istanbul konutları fiyat , bahçetepe istanbul konutları nerede , bahçetepe istanbul konutları projesi , bahçetepe istanbul konutları teslim , bahçetepe istanbul konutları ne zaman teslim ,

Hemen Teslim 4 proje