Babacan Premium’da sıfır peşinat, aylık 2.150 TL taksit imkanı!


 Babacan Premium’da sıfır peşinat, aylık 2.150 TL taksit imkanı!

Lokasyonu ve ulaşım kolaylığıyla dikkat çeken Babacan Premium’dan konut sahibi olmak isteyenlere sıfır peşinat aylık 2. 150 TL taksit imkanı sunuluyor.



Bugüne kadar güvenli ve lüks konut projelerine imza atan Babacan Holding, konut sahibi olmayı kolaylaştıracak kampanyalarına devam ediyor. Beylikdüzü E5 üzerinde, çevresinin en iddialı, en prestijli ve en kaliteli projelerin mimarı Babacan Holding, şimdi de Ramazan ayına özel kampanyası ile Babacan Premium’dan konut sahibi olmak isteyenlere sıfır peşinat aylık 2. 150 TL taksit avantajı sunuyor.


Konut sahibi olmak isteyenlere Ramazan ayına özel çok avantajlı ödeme kolaylıkları sağladıklarını anlatan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, konut alacakların Ramazan fırsatını değerlendirmeleri gerektiğini vurguladı. Babacan, “Konut sahibi olmak isteyenlere bölgenin en prestijli ve en uygun konut projelerini hayata geçirerek birçok ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Ramazan ayına özel olarak başlattığımız son kampanyamızda da Babacan Premium’dan sıfır peşinat ile aylık 2.150 TL taksitle konut sahibi olmak mümkün. Ayrıca kişiye özel ödeme planları oluşturuyoruz” diye konuştu.


Daire fiyatları 239 bin liradan başlıyor… 

Toplam 1.140 adet konutun yer aldığı ‘Babacan Premium’ projesi residence, tower, terrace, home office ve AVM’den oluşuyor. Farklı alan büyüklüklerine sahip 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin yer aldığı projede daire fiyatları ise 239 bin TL’den başlıyor. 28 bin 620 metrekare alan üzerinde inşa edilen projenin residence kısmının Haziran 2018, kule bölümünün ise Aralık 2018'de teslim edilmesi planlanıyor.


Bahçeli ve teraslı daireleriyle İstanbul’un merkezinde tatil köyü Konforunda bir yaşam sunan Babacan Premium’dan İstanbul Üniversitesi de dahil ve birçok özel üniversiteye metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla 10 dakika içinde ulaşmak mümkün.


Lokasyonu ve ulaşım kolaylığıyla dikkat çeken;Babacan Premium, E-5’e 100 metre, metrobüs durağına 100 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 km mesafede konumlanıyor.



Web: http://www.babacanpremium.com/



Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı



Babacan Premium ödeme kampanyası 2017 , Babacan Premium ev fiyatları , Babacan Premium teslim tarihi ,