Armoni Residence fiyatları! 525 bin dolara! Haftaya satışta!

 Armoni Residence fiyatları! 525 bin dolara! Haftaya satışta!

İstanbul Avrupa Yakası Gayrettepe'de inşa edilen ve MM Proje'nin konumlandırdığı Armoni Residence fiyatları 525 bin dolardan başlıyor...


Armoni Residence fiyatları haberimizde bulunuyor. Proje, MM Proje imzası ile hayata geçiriliyor. İstanbul Avrupa Yakası Gayrettepe'de inşa edilen Armoni Residence Gayrettepe projesi, 1650 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. 


13 bin 960 metrekare inşaat alanı bulunan Armoni Residence projesi, 63 konuttan oluşuyor. Projede ayrıca 1 adet mağaza da bulunuyor.


Armoni Residence Gayrettepe projesinde 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon konut seçenekleri bulunuyor. Projede yer alan konutların büyüklükleri 76 metrekare ile 140 metrekare arasında değişiyor. 


Armoni Residence fiyatları!


Armoni Residence fiyatları na göre projedeki;


1+1 daireler 525 bin dolardan, 

2+1 daireler 725 bin dolardan  başlıyor.


Armoni Residence ödemeleri!


Armoni Residence ödemeleri ne göre projede toplam bedelin yüzde 25'i peşinat olarak ödeniyor, geri kalan bedel banka kredisi ile ödenebiliyor. 


Gayrettepe'de hayata geçirilen Armoni Residence projesinde; spor aktiviteleri, sauna, fitness salonu, masaj odası, jakuzi, dinlenme alanları ve seyir terasları bulunuyor.Telefon : 0212 2741300

Web adresi: www.mmproje.com.tr


Melek GÜNER/Konuttimes.com