216 Koru Plus basına tanıtıldı! Fiyatlar 295 bin TL'den başlıyor!

 216 Koru Plus basına tanıtıldı! Fiyatlar 295 bin TL'den başlıyor!

216 Yapı'nın hayata geçirdiği 216 Koru Plus'ın lansmanı bugün Bebek Hotel'de gerçekleşti.Avantajlı ve kişiye özel ödeme planlarıyla sunulan projede metrekare fiyatları 3 bin 300 TL’den başlıyor...


Çekmeköy Taşdelen’de 50 milyon TL'lik yatırımla 216 Yapı'nın hayata geçirdiği 216 Koru Plus'ın lansmanı bugün Bebek Hotel'de gerçekleşti. Lansmana,  216 Yapı  Yönetim Kurulu Başkanı Bilent Dündar ve 216 Yapı Satış ve Pazarlama Müdürü Bilal Duman katıldı.

 

295 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan 216 Koru Plus projesinin basın toplantısında konuşan 216 Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bilent Dündar, ev sahibi olmak isteyenler için mümkün olan tüm kolaylıkları sağlamaya çalıştıklarını söyledi. Satış avantajları ve kampanyayla ilgili bilgi veren Dündar “Bu projemizde sadece ilk 20 daireye özel maliyetine yakın satış yapacağız. Örneğin peşin satış fiyatı 383 bin 500 TL olan 2+1 daireyi yüzde 23 indirim ile 295 bin TL’ye almak mümkün olabilecek. Müşterilerimize çok çeşitli ödeme kolaylıkları da sağlayacağız. Peşinatı teslimde ödeme, krediyi teslimde kullanma gibi fırsatların yanı sıra ayrıca isteyen müşterilerimize 48 aya kadar şirket bünyesinde vade imkanı da bulunuyor” dedi.

  216 Koru Plus basına tanıtıldı! Fiyatlar 295 bin TL

Gerçek ihtiyaca uygun proje ürettiklerini ifade eden Bilent Dündar, 216 Koru Plus'ın 3. köprü ile 2. köprünün tam arasında, Şile yolu ve merkeze yakın mesafede, ormanın yanı başında yer aldığını belirtti.


İlk yatırımcısına yüzde 50 kazandıracak

 

216 Koru Plus'ı maliyetine denebilecek fiyatlarla satışa sunduklarını söyleyen Bilent Dündar, bu projenin de çok yüksek prim yapmasını beklediklerini ifade etti. Dündar “Sancaktepe, Çekmeköy, Taşdelen bölgesindeki 5’inci projemizi hayata geçiriyoruz. Burası bizim kalemiz. Halkın talep ve ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz. Bu projede çok iddialıyız, diğer projelerimizden elde ettiğimiz verilere baktığımızda ‘216 Koru Plus’ta da ciddi prim potansiyeli var diyebiliyoruz. Buradan yola çıkarak projenin ilk yatırımcılarına en az yüzde 50 kazandıracağını rahatlıkla söyleyebiliriz” dedi. 

 

Bundan önceki projelerden de bahseden Dündar, Sancaktepe Konutları'ndan daire alanların yüzde 120 kazandıklarını, Butik'ten alanların yüzde 130 kazandıklarını, Koru projesinden alanların yüzde 120 kazandıklarını ve Butik Plus'tan alanların ise yüzde 90 kazandıklarını dile getirdi.

   216 Koru Plus basına tanıtıldı! Fiyatlar 295 bin TL

Geniş alternatifli daire seçeneği

 

Berk Mimarlık tarafından planlanan “216 Koru Plus’ı bölgenin dinamiklerine uygun olarak planladık. Çok gerekli olmayan detaylardan uzak durduk. Sadece günlük yaşamı kolaylaştıracak, ihtiyaçlara cevap verebilecek unsurları en ince detayına kadar düşündük. Böylece maliyeti düşürdük ve vatandaşın ev sahibi olurken aynı zamanda yüksek prim sağlayarak karlı bir yatırım yapmasına olanak tanıdık." şeklinde açıklamalarda bulunan Bilent Dündar "Projemiz; büyüklükleri 87,5 ila 153 metrekare arasında değişen düz nizamve kalabalık aileler için tasarlanan daha büyük metrajlı dublekslerin de bulunduğu 250 adet daireden oluşuyor. Çoğunluğu 2+1 olmak üzere, 3+1 ve çatı dublekslerden oluşan ve çok geniş alternatifli daire seçeneklerini bir arada sunan ‘216 Koru Plus’, müşterilerine istedikleri şekilde daire sahibi olma fırsatı sunuyor. 

 

‘216 Koru Plus’ta metrekare fiyatları 3 bin 300 TL’den başlıyor. Avantajlı ve kişiye özel ödeme planlarıyla sunulan projede daireler; 2+1 için 295 bin TL ve 3+1 için 385 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkıyor.” dedi.

 

Kredili ödeme konusunda İş Bankası ile anlaşma sağladıklarını belirten Bilent Dündar birkaç banka ile de görüşmelerin devam ettiğini söyledi. Esnek ödeme koşullarını sunduklarını söyleyen Bilent Dündar, ilk 20 daireden sonra fiyatların yüzde 7-8 oranında artacağını ve bir hafta içinde 7 satışın gerçekleştiğini sözlerine ekledi.


 

Servis bekleme odası ve kapalı çocuk parkı

 

Sosyal imkanlarıyla da dikkat çeken 216 Koru Plus’ta her dairede en az bir balkon bulunuyor. Projede her daire için bir araçlık otopark ve depo alanı da yer alıyor. 

 

Projede ayrıca; açık havuz, fitness, sauna, bilardo, masa tenisi, basketbol – voleybol sahası, çocuklar için kapalı ve açık oyun alanları, barbekü alanı, servis bekleme odası, araç, motosiklet ve bisikletler için otopark, güvenlik ve kafeterya planlanıyor. 

 

Yaklaşık 6 bin 230 metrekare arazi üzerinde 13’er katlı 3 bloktan meydana gelen 216 Koru Plus'taki ilk bloğun 24 ayda, 2’nci ve 3’üncü bloğun ise 36 ayda teslim edilmesi hedefleniyor. 

 

‘216 Koru Plus’, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na 22 dakika mesafede bulunuyor. Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne15 dakika, Ikea, Meydan ve Buyaka Alışveriş Merkezi’ne 10 dakika uzaklıkta bulunan 216 Koru Plus, Mecidiyeköy’e 25 dakika ve Üsküdar sahiline ise 21 dakika mesafede konumlandırılıyor.

 


444 4 216    

www.216yapi.com                                       

www.216koruplus.com

 Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı