10 / 12 / 2022

Sancaktepe Adres Koru'da peşinde yüzde 30 indirim!

Sancaktepe Adres Koru'da peşinde yüzde 30 indirim!

Bayraktar İnşaat, Sancaktepe’de hayata geçirdiği 'Adres Koru Evleri’ne özel eşi benzeri görülmemiş bir kampanya başlatıyor.


Bayraktar İnşaat; en son projesi ‘Adres Koru Evleri’ için hayata geçirdiği kampanya ile 3 farklı ödeme seçeneği sunuyor. Bayraktar İnşaat’ın 3 farklı ödeme seçeneği sunduğu kampanya kapsamında; yüzde 20 peşin 60 ay vade yüzde 0 faiz, yarısı peşin yüzde 20 indirim 60 ay vade yüzde sıfır faiz ya da peşin ödeme yüzde 30 indirimle ev sahibi olunabiliyor. 


Metrekare fiyatlarının 4 bin 100 TL’den başladığı Adres Koru Evleri’ndeki fiyatlar 2+1 brüt 117 metrekare ve 3+1 brüt 151 metrekareden oluşuyor. Adres Koru Evleri’nde daire fiyatları 490 bin TL’den başlıyor


‘Adres Koru Evleri’; sosyal donatılarıyla da tüm ihtiyaçlara yanıt veriyor. Bayraktar İnşaat güvencesiyle hayata geçirilen ve yeşille iç içe bir yaşam sunan 'Adres Koru Evleri’nin yüzde 65’i ise peyzaj alanlarına ayrılmış durumda.


Adres Koru Evleri’; basketbol sahası, yürüyüş alanları, dört mevsim kullanılabilen kapalı havuzu, spor alanları, fitness, sauna hamam ve toplantı salonuyla da sakinlerinin yaşam standardını yükseltmeyi hedefliyor. Her daireye özel depo alanı bulunan projede; 401’i kapalı, 24’ü açık olmak üzere toplam 425 araçlık otopark alanı da yer alıyor. 


İstanbul Anadolu Yakası'nın yeni cazibe merkezi Sancaktepe'de yükselen 'Adres Koru Evleri’; lokasyonu ve ulaşım kolaylığıyla da dikkat çekiyor. Samandıra-Kartal yolunun yanı başında yükselen proje; metro, çevreyolu, TEM otoyoluna bağlantılarının yanı sıra Ümraniye ve Kadıköy’e yakınlığıyla da yatırımcısına avantaj sağlıyor. Web: http://www.adreskoruevleri.com/Önerilen Bağlantılar : Satışa çıkacak projeler