Evren Dinçer kimdir?


 Evren Dinçer kimdir?

Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!

Aksaray Ak Parti Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer kimdir? Evren Dinçer, bugüne kadar hangi işlere imza attı?Evren Dinçer, 1981’de Aksaray’da doğdu. Dinçer, ilk ve orta öğrenimini Aksaray’da tamamladı.  Lisansını Niğde Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünde tamamlayan Evren Dinçer, Yüksek Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü , insan kaynakları yönetimi üzerine tamamladı. Ankara Üniversitesi, İnsan kaynakları Yönetimi bölümüne devam ediyor.


2006 yılında memuriyet hayatına başlayan Evren Dinçer, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nda Personel Başkanlığı görevlerini yürüttü. Ankara ve Nevşehir Tabiat Varlıkları Koruma Bölge Kurul üyeliklerinde bulunan Evren Dinçer, birçok STK içerisinde yer aldı. Akademik alanda yayınlanan çeşitli makale ve tebliğlerde de bulunan ve evli olan Evren Dinçer, iyi derecede İngilizce bilmektedir.


Evren Dinçer, 2019 yerel seçimlerinde Ak Parti Belediye Başkan Adayı olarak açıklandı.


Önerilen Bağlantılar : TOKİ Aksaray kuraEvren Dinçer kimdir , Evren Dinçer nereli , Evren Dinçer kim , Evren Dinçer aksaray , Ak Parti Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer ,