17 / 04 / 2024

Keçiören, Yükseltepe Kentsel Dönüşüm projesiyle değişecek!

Keçiören, Yükseltepe Kentsel Dönüşüm projesiyle değişecek!

Keçiören Belediyesi'nin çarpık kentleşmenin önüne geçme, güvenli ve sağlam bir Keçiören inşa etme temelli Yükseltepe Kentsel Dönüşüm Projesi, toplamda 1,600 konutuyla Keçiören'in çehresini değiştirmeye hazırlanıyor.
Yükseltepe Kentsel Dönüşüm Projesi, toplamda 1,600 konutla Keçiören'in çehresini değiştirmeye hazırlanıyor. Tapulu 1180 gecekondu sahipleri modern binalara kavuşacakken, tapusuz gecekondu sahipleri 451 konut ile uygun fiyatlarda ev sahibi olacak.


Keçiören Belediyesi'nin çarpık kentleşmenin önüne geçme, güvenli ve sağlam bir Keçiören inşa etme temelli Yükseltepe Kentsel Dönüşüm Projesi, toplamda 1,600 konutuyla Keçiören'in çehresini değiştirmeye hazırlanıyor. Yükseltepe Kentsel Dönüşüm Projesinde tapulu 1180 tane gecekonduda yaşayan hak sahipleri müteahhitlerle doğrudan anlaşarak yeni, modern binalarına kavuşacakken, tapusu olmayan gecekondu sahipleri ise yapılan 451 konut ile uygun fiyatlarda ev sahibi olacak. 451 sosyal konuta şu ana kadar müracaat edenlerin sayısı 260'a yaklaşıyor. 


Anayurt