Küçük Çamlıca TV-Radyo Kulesi'nde son durum!


 Küçük Çamlıca TV-Radyo Kulesi'nde son durum!

365 metreye ulaşan yüksekliği ile Eyfel Kulesi'ni geride bırakan Çamlıca'da, inşaatta gelinen son durum havadan görüntülendi.İstanbul'un siluetini bozan Çamlıca'daki radyo ve TV vericilerini tek bir vericide toplayacak şekilde planlanan dev kulenin restoran bölümü monte edildi.


Büyük Çamlıca Tepesi'nde görüntü ve çevre kirliliğine sebep olan mevcut anten direkleri kaldırılarak olan Küçük Çamlıca'da tek bir anten kulesi yapım çalışmaları hızla sürüyor. 


Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre kulenin restoran ve seyir terası yapılacak yerleri monte edilirken, işçilerin 365 metrede çalışmaları hızla devam ediyor. Öte yandan işçilerin 365 metre yükseklikteki çalışmaları da hızla devam ediyor.


Görüntülerde 1 Mart 2016 tarihinde başlanan yapım sürecinde toplam 365 metre yüksekliğe sahip kulenin restoran ve seyir terası olacak kısmının monte edildiği görülüyor.Küçük Çamlıca TV-Radyo Kulesi


Küçük Çamlıca TV-Radyo Kulesi


Küçük Çamlıca TV-Radyo KulesiKüçük Çamlıca TV-Radyo Kulesi , Küçük Çamlıca TV-Radyo Kulesi son durum , Küçük Çamlıca TV-Radyo Kulesi görüntüsü ,