Denizli'ye 250 TL taksitle 25 bin konut projesi!


Denizli'ye 250 TL taksitle 25 bin konut projesi!

Denizli tarihinin en büyük hamlesi başlığıyla duyurduğu 250 TL taksitle 25 bin konut projesi büyük ses getirdi. Müracaatın belediyelere yapılacağını duyan vatandaşlar, Denizli Büyükşehir Belediyesi, Merkezefendi ve Pamukkale belediyelerine koştu.Ekonomi Bakanı ve AK Parti Denizli Milletvekili Adayı Nihat Zeybekci’nin Denizli tarihinin en büyük hamlesi başlığıyla duyurduğu 250 TL taksitle 25 bin konut projesi büyük ses getirdi.


Müracaatın belediyelere yapılacağını duyan vatandaşlar, Denizli Büyükşehir Belediyesi, Merkezefendi ve Pamukkale belediyelerine koştu. Sabahın erken saatlerinden itibaren izdiham oluşturan vatandaşlardan öğle saatlerine kadar yaklaşık bin 500 müracaatın olduğu kaydedildi. Öğleden sonra da belediyeler önünde uzun kuyruklar olması beklenirken ilk gün sabah saatlerinden öğleye kadar Denizli Büyükşehir Belediyesi’ne 650, Merkezefendi Belediyesi’ne 300 Pamukkale Belediyesine de 200 başvuru yapıldığı öğrenildi.


Hürriyet Denizli 250 TL taksitle konut , Denizli 25 bin konut projesi , Denizli Büyükşehir Belediyesi , Denizli Büyükşehir Belediyesi konut projeleri , 25 bin konut projesi denizli ,

Hemen Teslim 4 proje