Bolu'da bin araçlık ücretsiz otopark açıldı!


 Bolu'da bin araçlık ücretsiz otopark açıldı!

Bolu Belediyesi tarafından Kültür Park ve Yer altı Katlı Otopark projesi kapsamında hayata geçirilen bin araçlık ücretsiz otopark hizmete girdi. Aracını parkeden sürücüler, İzzet baysal Caddesi, Belediye Meydanı, Yukarı Çarşı ve Pazaryerine ulaşabilecek..
Bolu Belediyesi tarafından Kültür Park ve Yer altı Katlı Otopark projesi kapsamında hayata geçirilen bin araçlık ücretsiz otopark hizmete girdi.


Kentin trafik sorununu çözmede katkı sağlaması beklenen ve Bolu Belediyesi tarafından yaptırılan Kültür Park ve Yer altı Katlı Otoparkı Boluluların hizmetine açıldı. Aynı anda bin aracın park yapabildiği otopark vatandaşlara ücretsiz hizmet veriyor. Otoparkın bir başka kolaylığı da var. Araçlarını otoparka parkeden sürücüler İzzet baysal Caddesi, Belediye Meydanı, Yukarı Çarşı ve Pazaryerine kolaylıkla ulaşabilecek. Otoparkın içinden ayrılan merpenler ve tüneller sayesinde herkes istediği yere kolayca ulaşabilecek.Doğu Rehberibolu Kültür Park ve Yeraltı Katlı Otopark , bolu Kültür Park ve Yeraltı Katlı Otopark nerede , bolu Kültür Park ve Yeraltı Katlı Otopark açılış , boluda ücretsiz otopark , bolu bin araçlık otopark , bolu Kültür Park ve Yeraltı Katlı Otopark açılışı oldumu ,

Hemen Teslim 4 proje