İstwest'te 3+1'ler 3 bin TL taksitle!


 İstwest'te 3+1'ler 3 bin TL taksitle!

Fer Yapı ve Boyner Ortaklığı'nın konut projesi olarak inşa edilen İstwest'te 3+1 daireler için 3 bin TL taksit kampanyası devam ediyor...İstwest Evleri, 988 konutluk proje olarak hayata geçiriliyor. Proje, Fer Yapı ve Boyner Ortaklığı ile inşa ediliyor.


Proje, İstanbul'da Basın Ekspres Yolu üzerinde Bahçelievler'de konumlandırılıyor. Stüdyo daire, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçeneklerinin yer aldığı İstwest projesi, 70 bin metrekarelik alan üzerinde yükseliyor.


Daire büyüklüklerinin 43 metrekare ile 210 metrekare arasında değişkenlik gösterdiği İstwest'te konutların yanı sıra 73 adet mağazaya da yer veriliyor.


Projede 3+1'ler için tasarlanmış olan "5 sene kiracımız olun, oturduğunuz ev sizin olsun." sloganına sahip kampanya devam ediyor. Kampanya kapsamında taksitler 3.000 TL'den başlangıç gösteriyor.


İstwest'te 4 bin 500 metrekare üzerine kurulu sosyal tesise yer veriliyor. Tesis kapsamında resim, müzik, heykel, dans stüdyoları, karaoke ve oyun odaları, kayak ve motosiklet simülasyonu, langırt ve bilardo salonu, parti alanı, fitness, squash, pilates, yoga, aerobik ve masa tenisi, hobi mutfağı, gözlem evi gibi birçok imkana yer veriliyor.0212 552 09 09

www.istwest.com

Işıl Seren KESKİN/Konuttimes.com

istwest evleri , istwest projesi , istwest bahçelievler , bahçelievler istwest , istwest fiyat , istwest satılık ,