FerYapı İstwest'te hemen teslim, 60 ay 0 faiz fırsatı!


 FerYapı İstwest'te hemen teslim, 60 ay 0 faiz fırsatı!

Konutların hemen teslim edildiği İstwest Bahçelievler projesinde 60 aya kadar 0 faiz imkanı ile taksitlendirme yapılıyor. İstwest fiyat listesi 279 bin TL'den başlıyor.Fer Yapı ve Boyner Holding ortaklığı ile yaşama geçirilen İstwest projesi İstanbul Bahçelievler'de konumlandırılıyor. Dairelerin hemen teslim edildiği İstwest projesi 2 etaptan meydana geliyor.


68 bin 731 metrekare alana sahip olan İstwest Evleri'nde stüdyo, 1 oda 1 salon, 1,5 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 2,5 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon tipinde konut alternatifleri yer alıyor.


FerYapı İstwest'te hemen teslim, 60 ay 0 faiz fırsatı!


Bahçelievler İstwest ödeme planı kapsamında firma bünyesinde 60 aya kadar 0 faiz imkanı ile vadelendirme yapılıyor. İstwest fiyat listesi ise 279 bin TL'den başlayarak yükseliyor. 


988 adet konuttan meydana gelen İstwest projesinde kapalı otopark, dinlenme alanları, sauna, fitness center, buhar odası, yürürüyüş yolları, çocuk oyun alanları, koşu parkuru ve yüzme havuzu gibi imkanlar bulunuyor.


İstwest nerede?

Fer Yapı İstwest adres:  Yenibosna Merkez Mah. Ladin Sok. No: 63 Bahçelievler-İSTANBUL


İstwest iletişim bilgisi: 

Telefon: 0212 552 09 09

Web adresi: www.istwest.com

Safiye ŞİMŞAK/Konuttimes.com

istwest , istwest projesi , bahçelievler istwest , istwest ödeme planı , feryapı İstwest , İstwest fer yapı İstwest , istwest nerede , istwest fiyat listesi , istwest ne zaman teslim , İstwest örnek daire ,