Gaziantep Bülbülzade Mahallesi'nde imar yolu açıldı!


Gaziantep Bülbülzade Mahallesi'nde imar yolu açıldı!

Gaziantep Şahinbey Belediyesi, Bülbülzade Mahallesinde konut alanları daha yapım aşamasındayken imar yollarını açarak hizmeti vatandaştan önce götürüyor.Başkan Tahamzoalu. "Mahallelere hizmeti vatandaşımızdan önce götürüyoruz" İmarlı yollarda kot ve dolgu çalışması yaparak, yolları imar planına uygun ve hızla bir şekilde belediye ekiplerinin açtığını kaydeden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, "Şahinbey ilçemiz hızla büyüyor ve gelişiyor. Son 5 yılda 130 bin kişilik nüfus artışımız oldu. Bu bağlı olarak ilçemizin imarlı bir şekilde gelişmesi adına yeni mahalleler kuruyoruz. Şuanda kurduğumuz mahallelerimizden biri Bülbülzade Mahallemizdir. Burası hızla gelişiyor. Alt yapı konusunda Gaski ve imar yollarının açılması noktasında Şahinbey Belediyemiz çalışmalar yapıyor ki vatandaşımız buraya geldiğinde hizmeti hazır olsun. Yani vatandaş gelmeden hizmeti onun ayağına götürmeyi ilke edindik. Akkent, Mavikent ve Şahintepe Mahallemiz yeni kurduğumuz mahallelerdir. Bu mahalleler ve Güneş Mahallesinin bir bölümünde imar yollarının açma çalışması devam ediyor."dedi. 


Muhtar Kurt. "Başkanımız hizmeti hazır hale getiriyor" Bülbülzade Mahalle Muhtarı İsmail Kurt, Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu ile görüştüğümüzde bizlere her türlü hizmetin kısa sürede yapılacağını söylemişti. Sağolsun imarlı yollarımızın hepsini açıyor. Bülbülzade mahallemizde yerleşim alanları daha yapılıyorken, bölge ile ilgili tüm hizmetleri hazır hale getiriyor. Böylelikle modern yaşam alanlarını hazır bir şekilde vatandaşın hizmetine sunuyor. Bu çalışmalarından dolayı kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum. Bizler yapılan hizmetlerden çok memnunuz."dedi.


Gaziantep Zafer Gaziantep Bülbülzade Mahallesi , Gaziantep Bülbülzade Mahallesi nerede , Gaziantep Bülbülzade Mahallesi imar , Gaziantep Bülbülzade Mahallesi imar durumu , Gaziantep Bülbülzade Mahallesi imara açıldımı ,