Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin 18 arsası satıldı!


Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin 18 arsası satıldı!

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından Yaka, Bahçebaşı, Kavaklıbağ mahalleri ile Tecde ve Yeşiltepe bölgelerinde satışa çıkarılan 28 parselden 18 arsa satıldı.Malatya Büyükşehir Belediyesi, 5'i Bahçebaşı, 2'si Kavaklıbağ, 1'i Yaka mahallesinde, 9'u Yeşiltepe ve 11'i de Tecde bölgesinde olmak üzere toplam 28 taşınmazın ihalesini yaptı. Malatya Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre, Encümen Salonunda yapılan ihalede 28 parselden 18'nin satışı gerçekleştirildi.


Malatya Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre, Malatya Büyükşehir Belediyesi Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığı tarafından, mülkiyeti Malatya Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan 28 parsel ‘Açık ve Kapalı Teklif Usulü’ ile satışa çıktı.


Encümen huzurunda gerçekleştirilen ihalede 28 parselden 18'inin satıldığı ve bu parsel satışlarından toplam 7 milyon 841 bin lira gelir elde edildiği belirtildi.Malatya Büyükşehir Belediyesi 18 arsa , Malatya Büyükşehir arsa satışı , Malatya Büyükşehir satılık arsa ,