Halk GYO Eskişehir Panorama Plus'ta 4 gayrimenkul satıyor!


Halk GYO Eskişehir Panorama Plus'ta 4 gayrimenkul satıyor!

Odunpazarı'nda bulunan Eskişehir Panorama Plus Projesi'nin ticari alanları Halk GYO tarafından satışa sunuluyor. 4 gayrimenkulün toplam satış bedeli 6 milyon 800 bin TL olarak belirlendi.Halk GYO, Odunpazarı'nda bulunan Eskişehir Panorama Plus Projesi'nin ticari alanlarını satışa çıkardı. Projede yer alan 4 gayrimenkulün toplam satış bedeli 6 milyon 800 bin TL olarak belirlendi.


Gayrimenkullerin ihalesi 27 Ocak 2017 tarihinde gerçekleşecek.


Halk GYO Eskişehir Panorama Plus


1- Gayrimenkul ihale bilgileri ve şartnamemize www.halkgyo.com.tr adresinden ulaşılabilir. İhale, Şerifali Çiftliği, Tatlısu Mah. Ertuğrulgazi Sk., No:1 Yukarı Dudullu-Ümraniye adresindeki Halk GYO A.Ş. Genel Merkezi ’nde 27/01/2017 tarihinde yapılacaktır.

2- Muhammen bedelin %3 tutarı kadar Geçici Teminat (Banka teminat mektubu veya nakit) verilecektir.

3- Halk GYO A.Ş.’ nin satışa sunduğu gayrimenkuller herhangi bir taahhüt veya garanti olmaksızın “oldukları koşulda” satılmaktadır. Gayrimenkuller ile ilgili olarak yayınlanan bilgiler Halk GYO A.Ş. açısından herhangi bir taahhüt içermediğinden, gerekli araştırmaların gayrimenkulun alıcısı tarafından yapılması gerekmektedir.

Halk GYO A.Ş. 4734 Sayılı Kamu ihale Kanunu'na tabi olmayıp, ihaleyi yapıp yapmamakta ya da dilediğine yapmakta tamamen serbesttir.Eskişehir Panorama Plus , Eskişehir Panorama Plus satılık gayrimenkul , Halk GYO Eskişehir Panorama Plus ,

Hemen Teslim 4 proje