sakaryadan gayrimenkul alan yabancı yatırımcılar
Diğer Sonuçlar
 • Selçuk Başak: Sapanca'dan arsa ve gayrimenkul alan Arapların ...

  20 May 2014 ... Sakarya Emlak Komisyoncuları Odası Başkanı Selçuk Başak, ilimizde ... gayrimenkul alan yabancı yatırımcılar,sakaryada gayrimenkul fiyatları.

 • sakaryadan gayrimenkul alan yabancı yatırımcılar

  1 Oca 2009 ... Sakaryanın Karadeniz kenarındaki ilçesi Karasuda dönümü 8-25 bin YTL arasında bir fiyattan satılan araziler yabancıların gözünden kaçmadı. ... Duble yol, demiryolu gibi yatırımlar, liman, nehir taşımacılığı projesi de lojistik açıdan ... toplam arazinin en az yüzde 30'unun yeşil alan olacağı bildirmişti.

 • 14 ilin yeni rant bölgeleri! 03-08-2009

  3 Ağu 2009 ... Yatırım söz konusu oldu mu "İlle de gayrimenkul' diyenler, bu 14 ilin yeni .... Ispartakule, Bahçeşehir Toplu Konut Alanı'nın en büyük rakibi olacak gibi görünüyor. ..... Sakarya Emlak Komisyoncuları Odası Başkanı Selçuk Başak, .... Manifesto, yabancı yatırımcıları Türkiye'nin gücünü keşfetmeye davet ediyor!

 • 11 - 12 - 2013 tarihli Emlak haberleri arşivi sayfa-5 - Emlak Kulisi

  11 Ara 2013 ... 81 bin 910 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Bahçetepe İstanbul .... Mütekabiliyet esasının kalkması ile Türkiye'den gayrimenkul alımını hızlandıran yabancı yatırımcılar ... Türkiye'nin ilk fidan borsası Sakarya'da açıldı!

 • sakarya karasudan ev alınır mı?

  Sakarya , sakarya karasuda bulunan ekşioğlunun yapmış olduğu havuzlu ... bey. kandıra bölgesine yabancı oldugunuzu ve ilgi alanı dısında kalan bölge ...

 • yatırım alanları - Arama Sonuçları Sayfa 1 - Emlakkulisi.Com

  İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir'de inşa edilen ve Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ... Başakşehir projesinde konut alanları 53 metrekareden başlangıç gösteriyor. ... OSB'leri, üniversiteleri, kalifiye işgücü ve Ege'deki diğer yabancı yatırımlar ile birlikte ... 2B arazilerinin hak sahipleri Sakarya'da tapusuna kavuştu!

 • sakaryadan gayrimenkul alan yabancı yatırımcılar

  Adapazarı, Arap kökenli yatırımcıların gözde yatırım alanları arasına girdi! ... CNR Emlak 2013 Fuarı, yerli ve yabancı ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü. .... Sakarya İli Sapanca İlçesinde yer alan gayrimenkulün toplam bedeli 1 milyon 239 ...

 • Organize Sanayi Bölgesi - 08-10-2014 - Emlakkulisi.Com

  Çorum, Merkez Organize Sanayi Bölgesi'nde yer alan fabrika Çorum 2. İcra Dairesi tarafından ... Hedef yerli ve yabancı yatırımcıyı çekmek. Organize .... Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Başkanı Akgün Altuğ, Hendek'teki 2. Organize ...

 • Kira öder gibi ev sahibi yapan konut projeleri 2013! 24-07-2013

  24 Tem 2013 ... Ufacıcık kum taneleri ile hayallerini inşa eden yatırımcılar sundukları cazip ... kurtulacağım" söylemi bir çoğumuzun kulağına hiç de yabancı gelmez. ... buhar banyosu, fitness merkezi, çocuk oyun alanı, basketbol sahası, ...

 • Yenisahra'da dönüşüm başlıyor! 09-09-2014

  9 Eyl 2014 ... Yenisahra'nın 'ticari alan imarlı' bölümünün tamamıyla Sinpaş ilgileniyor. ... ve bu projenin yabancı yatırımcıların da ilgisini çekeceği belirtiliyor. ... Erdoğan Bayraktar Sakarya'da dönüşüm projesi temel atma törenine katılacak!

 • Devremülk fiyatları 2013! 14-03-2013

  14 Mar 2013 ... Devremülkler de tıpkı diğer gayrimenkuller gibi alınıp satılabiliyor, kiralanabiliyor, ... Antalya, Bodrum, Sakarya, Armutlu, Adapazarı, Pamukkale ve Bolu gibi ... dönüm alan üzerinde inşa edilen projede 30 bin adet devremülk, 500 odalı, bin .... Yabancılar Gaziosmanpaşa'da 550 milyon liralık yatırım yaptı!

 • İnşaat sektörü 2013 değerlendirmeleri! - Konut Times

  30 Ara 2013 ... İzmir'de yer alan Soyak Siesta ve Soyak Mavişehir Öptimus projeleri ile İstanbul' da Soyak Evostar, Soyak ... Yabancı yatırımcıların Türk gayrimenkullerine ciddi anlamda bir ügisi ve güvenin .... Sakarya'da inşaat sektörü durdu!