01 / 03 / 2024

Mermerler plaza nerede

Mermerler Plaza, 41 milyon dolarlık bir yatırımla hayata geçiriliyor!

Mermerler Plaza, Kozyatağı'nda 41 milyon dolarlık bir yatırımla hayata geçiriliyor. Tabanda birleşen 3 bloktan oluşan projede fiyatlar, 6 ile 7 bin dolardan başlıyor.

Mermerler Plaza metrekare fiyatı 6 bin dolar!

Tabanda birleşen 3 bloktan oluşan projede Mermerler Plaza, 6 ile 7 bin dolardan başlıyor. Ofis kiralaması ise metrekaresi 35 dolardan el değiştiriyor.

Mermerler Plaza’a Mart’ta teslim!

Kılıçoğlu Group, son dönemde İstanbul ’un en prestijli iş alanlarından biri haline gelen Kozyatağı’nda 41 milyon dolarlık yatırımla Mermerler Plaza projesinin inşaatını gerçekleştiriyor. Sivil kentsel dönüşüm çalışmalarına örnek olarak gösterilen Mermerler Plaza’nın 2015 yılının mart ayında tamamlanıp faaliyete geçirilmesi planlanıyor.

Mermerler Plaza, Mart 2015'te faaliyete geçecek!

İnşaat sektöründe özel projeleri ile adından söz ettiren Kılıçoğlu Group’un 41 milyon dolarlık yatırımla Kozyatağı’nda hayata geçirmeye hazırlandığı, prestijli iş merkezi Mermerler Plaza, 2015 yılının Mart ayında faaliyete geçecek. LEED GOLD sertifikasını alan ve sivil kentsel dönüşüm örneği olarak gösterilen projenin iki bloğu bankalar ve restoranlara kiralanacak...