Ağaoğlu kampanyası 2015

Ağaoğlu kampanyası sona eriyor!

13 Şubat'ta başlayan, Andromeda Gold, My Home Maslak ve My Towerland projelerini kapsayan Ağaoğlu kampanyası sona eriyor.

Ağaoğlu kampanyasını ilk günde 15 bin kişi aradı!

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu yeni reklam kampanyası filmiyle yine dikkatleri üzerine çekti. 'Ev Sahibi Olma Yolunda' sloganı ile kameralar karşısına geçen Ali Ağaoğlu "Yeni kampanyamızın reklam filmiyle yine gündem olduk.Kampanyanın ilk günü 15 binin üzerinde çağrı aldık. "dedi.

Ağaoğlu kampanyasında firmayı 3 günde 15 bin kişi aradı!

Ağaoğlu'nun Türkiye'ye seslendiği reklam kampanyasının ilk 3 gününde firmayı 15 bin kişi aradı. Ali Ağaoğlu, "Talep oldukça canlı. 250 milyonluk stoğu kampanya bitimine kadar eritiriz" diye konuştu.

Ağaoğlu kampanyası detayları!

Ağaoğlu İnşaat'ın iki Ataşehir ve Maslak'ta bulunan iki projesinde geçerli kampanya 13 Şubat'tan itibaren 3 hafta geçerli olacak. İşte Ağaoğlu kampanyası detayları...

Ağaoğlu ezber bozdu yüzde 1 peşinat kampanyası!

Hemen teslim projelerinde yüzde 1 peşinat ile 0,49 faiz oranı ile ödeme imkanı sunan Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun kampanya kapsamındaki projeleri My Towerland, My Home Maslak ve Andromeda Gold olarak belirlendi.