Viaport Luxury projesi Kurtköy’de yükselecek!


 Viaport Luxury projesi Kurtköy’de yükselecek!

Viaport Luxury projesi Kurtköy’de yükselecek. Kurtköy Viaport Luxury projesinde daireler stüdyo, 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon tipinde tasarlandı.Via Properties tarafından hayata geçirilen Viaport Luxury projesi İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Kurtköy bölgesinde konumlandırılıyor.  31 bin 530 metrekare arazi alanına sahip olan Viaport Luxury projesi 5 blok halinde yükseliyor.


Nisan ayında satışa çıkması planlanan Viaport Luxury projesinde stüdyo, 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon tipinde daireler yer alıyor. Kurtköy Viaport Luxury projesi 368 adet konut, 786 adet ofis ve 83 adet ticari birimden meydana geliyor. 


Viaport Luxury projesi Kurtköy’de yükselecek!


Viaport Luxury projesi lokasyon olarak E-5 ve denizyolu ulaşımına 10 dakika, TEM bağlantısı ile şehir merkezine 15 dakika ve Viaport AVM'ye 4 kilometre uzaklıkta konumlandırılıyor.


Kurtköy Viaport Luxury Evlerinin sosyal imkanları arasında; yürüyüş yolları, spa merkezi, dinlenme alanları ve kapalı yüzme havuzu gibi sosyal imkanlar yer alıyor.


Viaport Luxury iletişim:

Tel: 0 216 696 10 01

Web: www.viaproperties.com

Safiye ŞİMŞAK/Konuttimes.com

Viaport Luxury , Viaport Luxury projesi , Viaport Luxury kurtköy , Viaport Luxury fiyat listesi , Viaport Luxury satılık , Viaport Luxury ödeme planı , Viaport Luxury nerede , Viaport Luxury ne zaman teslim , Viaport Luxury iletişim , Viaport Luxury kurtköy projesi , kurtköy Viaport Luxury ,