Townofis ne zaman teslim?


 Townofis ne zaman teslim?

Townofis ne zaman teslim? Basın Ekspres Townofis fiyat listesi? Townofis ödeme planı? Townofis telefon numarası gibi sorularınızın yanıtları haberimizde yer alıyor.Keleşoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Townofis projesinde inşa çalışmaları devam ediyor. Townofis ne zaman teslim? sorusuna yanıtı haberimizin devamında yer alıyor. 


Basın Ekspres Yolu üzerinde konumlandırılan Townofis projesi 13 katlı tek blok halinde yükseliyor. Keleşoğlu Townofis projesi 3 bin 822 metrekare arsa alanına sahip.


Townofis ne zaman teslim?


74 adet ofis ve 10 adet dükkandan oluşan Townofis projesinde satışlar sürüyor. Townofis ne zaman teslim? sorusuna yanıt olarak 2015 yılının Aralık ayı cevabı veriliyor. Projede ofislerin metrekaresi 4 bin 200 TL olarak belirlendi.


Townofis projesinde yer alan ofislerin büyüklükleri 100 metrekareden başlıyor. Keleşoğlu İnşaat Townofis projesi konum olarak Atatürk Havalimanı'na 3 dakika uzaklıkta yükseliyor.


Townofis ödeme planı kapsamında yüzde 25 peşinat verdikten sonra 36 aya 0 faiz, 48 aya 0,29, 60 aya 0,42 faiz, 72 aya 0,52 faiz,84 aya 0,59 faiz ile taksitlendiriliyor. Yüzde 50 peşinat verince kalan tutar 24 aya kadar 0 faiz ile firma bünyesinde taksitlendiriyor. Ayrıca tamamı peşin ödeme yapıldığında yüzde 10 indirim yapılıyor. 

Town Ofis güncel bilgileri için tıklayın

Townofis iletişim bilgisi:

Telefon: (212) 663 25 75

Web: http://townofis.com/

Safiye ŞİMŞAK/Konuttimes.comÖnerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı

Townofis ne zaman teslim , Townofis , Townofis projesi , Townofis fiyatları , Keleşoğlu İnşaat Townofis , Townofis keleşolu inşaat , Townofis basın ekspres , Townofis fiyat listesi , Townofis ödeme planı , Townofis ödemeleri ,