The BO Viera Bodrum ne zaman teslim?


The BO Viera Bodrum ne zaman teslim?

The BO Viera Bodrum projesinde satışlar başladı. Tapuların hemen teslim edildiği projede 330 adet villa ve rezidans, 7 adet işyeri, 1.2 kilometrelik sahili ve 85 odalı otel yer alıyor. Peki The BO Viera Bodrum ne zaman teslim?Besa Grup tarafından Bodrum Türkbükü ve Gündoğan’ın arasında yer alan Küçükbük Koyu’nda hayata geçirilen projede 330 adet villa ve rezidans, 7 adet işyeri, 1.2 kilometrelik sahili ve 85 odalı otel bulunuyor. The BO Viera Bodrum ne zaman teslim?The BO Viera Bodrum ne zaman teslim?

  

The BO Viera Bodrum projesinde teslimlerin 2019 yılının sonunda yapılması öngörülüyor. Projenin ilk etabında 54 adet 5+1 dubleks, 49 adet 3+1 ve 5 adet 2+1 flat rezidans yer alıyor. The BO Viera Bodrum ne zaman teslim?


Tapuların hemen verildiği proje 150 dönüm arsa alanına sahip. Projenin sosyal alanları arasında; yüzme havuzları, restoran ve cafeler, alışveriş ve hizmet noktaları, sahilde beach Club’lar, SPA, fitness, çocuklara özel alan, denize sıfır 1.2 kilometrelik benzersiz bir sahil mevcut.
Tel: 0 252 313 62 62

Web: http://www.theboviera.com/

Ezgi Delibeyoğlu/Konuttimes.com

The BO Viera Bodrum nerede , Bodrum The BO Viera teslimleri , The BO Viera Bodrum satış ofisi ,

Hemen Teslim 4 proje