Siyahkalem Zekeriyaköy teslim tarihi!


 Siyahkalem Zekeriyaköy teslim tarihi!

Siyahkalem Zekeriyaköy teslim tarihi 24 ay sonra yapılacak. Projede ilk önce 462 adet konut satışa çıkarılacak...3 fazdan oluşan Siyahkalem Zekeriyaköy projesi 500 bin metrekare alana sahip. Siyahkalem Zekeriyaköy teslim tarihi bilgisinden önce projeden bahsetmeye devam edelim. 


Karma proje olarak inşa edilecek olan Siyahkalem Zekeriyaköy'de ticaret, mağaza, ofis, ticaret ve konut olacak. Siyah Kalem İnşaat imzası taşıyacak olan proje toplam olarak 1200 adet daireden oluşuyor.


Siyahkalem Zekeriyaköy fiyat listesi kapsamında konutların metrekareleri 5 bin TL ile 5 bin 500 TL arasında olacak. Projede fiyatlar Emlak Konut ile belirlenecek. 


Siyahkalem Zekeriyaköy teslim tarihi!


İlk etapta 462 adet konutun satışa çıkarılacağı Siyahkalem Zekeriyaköy projesi Sarıyer'de inşa ediliyor. Siyahkalem Zekeriyaköy teslim tarihi 24 ay sonra olarak belirlendi.


Siyahkalem Zekeriyeköy iletişim: 

Tel: 0212 202 64 64 / 0212 202 99 63

Web: www.siyahkalem.com

Safiye ŞİMŞAK/Konuttimes.com

Siyahkalem Zekeriyaköy teslim tarihi , Siyahkalem Zekeriyaköy projesi , Siyahkalem Zekeriyaköy evleri , siyahkalem zekeriyaköy nerede , Siyahkalem Zekeriyaköy iletişim , siyah kalem inşaat zekeriyaköy , emlak konut zekeriyaköy projesi ,