Sea Pearl ödemeleri!

İstanbul Avrupa Yakası Bakırköy Ataköy lokasyonunda hayata geçirilen projede teslimlerin 2017 yılının Temmuz ayında yapılması planlanıyor. Peki Sea Pearl ödemeleri nasıl yapılıyor?Sea Pearl ödemeleri kapsamında projede banka kredisinden yararlanılıyor. Kuzu Grup tarafından inşa edilen Sea Pearl projesinde daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 4,5+1 olarak karşımıza çıkıyor.


Her bloğun kullanıma özel 150 ile 200 metrekare arasında değişen fıtness salonlarının yer aldığı projede dairelerin büyüklükleri 88 metrekare ile 398 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 


631 üniteden meydana gelen Sea Pearl projesindeki ilk etap 4 blok halinde 20 katlı olarak hayata geçiriliyor. Sea Pearl projesinde daire fiyatları metrekare bazında 7 bin 200 dolardan başlıyor.


Projenin sosyal donatıları arasında; streetball sahası, yaya yolları, çocuk oyun alanları, seyir adası,  yürüyüş ve koşu yolları, barok tarzı peyzaj alanı, biyolojik gölet, tenis kortu ve yoga salonları bulunuyor.2017 yılının Temmuz ayında dairelerin teslim edilmesi öngörülen proje lokasyon olarak; Ataköy Yat Limanı'na 1 kilometre, Atatürk Havaalanı’na 2 kilometre uzaklıkta yer alıyor. 


Sea Pearl ödemeleri!

Basın Express yolu üzerinden TEM'e bağlantılı olarak yükselen projede yüzde 5 peşinatta 48 ay eşit taksit, yüzde 10 peşinatta 36 ay vade farksız, yüzde 5 peşinatta ise banka kredisi kullanılabiliyor. 

14 soruda Sea Pearl projesi için tıklayın!

Sea Pearl satış ofisi 

Telefon: 0212 559 60 09

Web: www.seapearlatakoy.com

Ezgi Delibeyoğlu/Konuttimes.com


Sea Pearl ödemeleri , Sea Pearl satış ofisi , Sea Pearl projesi , Sea Pearl son durum , Sea Pearl nerede , Sea Pearl fiyat , Sea Pearl daire fiyatları , Sea Pearl satılık daire , Sea Pearl ne zaman teslim , Sea Pearl teslimleri ne zaman , Sea Pearl telefon numarası , Sea Pearl Ataköy ,