Nidakule Ataşehir ne zaman teslim?


 Nidakule Ataşehir ne zaman teslim?

Nidakule Ataşehir ne zaman teslim? Nidakule Ataşehir fiyat listesi? Nidakule Ataşehir adres? Nidakule Ataşehir telefon numarası? gibi sorularınızın yanıtları haberimizde yer alıyor.Nidakule Ataşehir ne zaman teslim? sorusunun yanıtından önce projeden bahsedelim. Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Nidakule Ataşehir projesi İstanbul'un Anadolu yakasında yer alan Ataşehir bölgesinde konumlandırılıyor.


1 adet konferans salonu, 21 adet ticari birim ve 190 adet ofisten meydana gelen Nidakule Ataşehir projesinin tavan yüksekliği 4,20 metrekare olarak belirlendi. 


Banka kredisi kullanılabilen Nidakule Ataşehir projesinde satışlar devam ediyor. Tahincioğlu Nidakule Ataşehir fiyatları kapsamında ofislerin metrekaresi 5 bin 500 TL'den başlıyor. 


Nidakule Ataşehir ne zaman teslim? sorusuna yanıt olarak 2016 yılının Haziran ayı olarak belirlendi. Projede satılabilir alan 72 bin 392 metrekare, inşaat alanı ise 148 bin 587 metrekare olarak belirlendi.


Ataşehir Nidakule nerede?

Tahincioğlu Nidakule Ataşehir adres: Barbaros Mahallesi Begonya Sokak No:3 Ataşehir/İSTANBUL


Nidakule Ataşehir iletişim:

Tel: 444 4 846

Web: http://tahincioglu.com/

Safiye ŞİMŞAK/Konuttimes.com


Nidakule Ataşehir , Nidakule Ataşehir projesi , Nidakule Ataşehir nerede , Nidakule Ataşehir adres , Nidakule Ataşehir ödeme planı , Nidakule Ataşehir fiyatları , Nidakule Ataşehir ne zaman teslim ,