Nidakule Ataşehir başvuruları sona erdi!


 Nidakule Ataşehir başvuruları sona erdi!

Tahincioğlu Gayrimenkul'ün hayata geçirdiği Nidakule Ataşehir projesinde yer alan 21 dükkan ihalesi yarın gerçekleşecek. Nidakule Ataşehir başvuruları sona erdi.
Emlak Konut GYO güvencesi ve Tahincioğlu Gayrimenkul imzasıyla inşa edilen Nidakule Ataşehir başvuruları sona erdi.


Nidakule ihalesi!

Nidakule Ataşehir dükkan ihalesi yarın saat 11.00'de satış ofisinde gerçekleşecek. 


Tahincioğlu Nidakule dükkan alanları

Nidakule Tahincioğlu projesinde yer alan dükkanların alanları 173 metrekare ile 469 metrekare arasında değişiyor. 


Nidakule Ataşehir fiyatları!

Nidakule Ataşehir'de yer alan dükkanların satış fiyatları 3 milyon 460 bin TL - 9 milyon 890 bin TL olarak belirlendi.


Ataşehir Nidakule başvuru detayları... 

1-) İsteklilerin www.emlakkonut.com.tr web adresinde talep edilen tüm bilgilerini girmeleri gerekmektedir. Bilgiler eksiksiz girildiği takdirde, sistem tarafından müşteri numarası üretilecektir.


2-) İsteklilerin, Geçici Teminat Bedellerini, nakit ya da teminat mektubu şeklinde vermeleri gerekmektedir. 


3-) İstekliler, aşağıda belirtilen adrese, Geçici Teminat Mektuplarını (teminat nakit ise dekontlarını) ve Madde:11’de belirtilen diğer evraklarını Nidakule Ataşehir Projesi Satış Ofisine (Barbaros Mahallesi Begonya Sok. No:3  Ataşehir/ İSTANBUL ) teslim etmeleri gerekmektedir.   


4-) Evrakların eksiksiz teslim edilmesi ve istekli tarafından Açık Artırmaya Katılım ve Yüklenim Belgesinin imzalanması durumunda, Satış Ofisi yetkilileri İstekliye İhale Bayrağını teslim edecektir. Buraya kadar izlenecek tüm adımların en geç 18/12/2015 tarihi saat: 17:30’a kadar yerine getirilmesi gerekmektedir.  


5-) İstekliler, İhalenin yapılacağı 19/12/2015 tarihi saat 11:00’de Nidakule Ataşehir Projesi Satış Ofisinde (Barbaros Mahallesi Begonya Sok. No:3  Ataşehir/ İSTANBUL), yanlarında ihale bayrakları, kimlikleri, şirket ise imza sirküleri ve şirket kaşeleri ile birlikte hazır bulunmaları gerekmektedir. 


Tahincioğlu Nidakule Ataşehir satış ofisi 

Telefon : 444 4 846

Web: http://www.tahincioglu.com/

Öznur YASLI/Konuttimes.com


Nidakule Ataşehir başvuruları sona erdi , Tahincioğlu Nidakule dükkan alanları , Nidakule ihalesi , Ataşehir Nidakule başvuru detayları , Tahincioğlu Nidakule Ataşehir satılık dükkan , nidakule satılık dükkan , ,