My Newwork Ağaoğlu metrekare birim fiyatları 5 bin 20 dolardan başlıyor!


My Newwork Ağaoğlu metrekare birim fiyatları 5 bin 20 dolardan başlıyor!

My Newwork Ağaoğlu Projesi'nde ofislerin metrekare birim fiyatları 5 bin 20 dolardan başlıyor. Projede 30 ay 0 faiz ile ödeme avantajı bulunuyor...My Newwork Ağaoğlu Fenerbahçe Ülker Sports Arena'ya ve Ağaoğlu My Prestige projesine yakın konumda yer alıyor. 


Anadolu Yakası Ataşehir'de Ağaoğlu İnşaat tarafından konumlandırılan My Newwork ofis büyüklükleri 106 metrekare ile 172 metrekare arasında değişiyor.


2017 yılının Mart ayında teslimleri yapılacak My Newwork Ağaoğlu Projesi, tiyatro alanları, mağazalar, restoranlar ve eğlence üniteleri gibi alanlara sahip.


Projede metrekare birim fiyatı 5 bin 20 dolardan başlıyor. Ağaoğlu My Newwork ödeleri kapsamında toplam bedelin yüzde 50'si peşinat olarak ödendiğinde kalan bedel için 30 ay 0 faiz ile vade yapılıyor. 


Ağaoğlu  My Newwork  iletişim:

Telefon: 444 6 777 

Web: http://www.agaoglumynewwork.com

Gizem Yılmaz/Konuttimes.com

My Newwork ağaoğlu , ağaoğlu my newwork teslimleri , Ağaoğlu İnşaat My Newwork telefon numarası , Ağaoğlu İnşaat My Newwork ne zaman bitecek , Ağaoğlu İnşaat My Newwork satılık ofis , Ağaoğlu İnşaat My Newwork ofis fiyatları , Ağaoğlu İnşaat My Newwork satış listesi ,