Ağaoğlu My Newwork teslimleri ne zaman?


Ağaoğlu My Newwork teslimleri ne zaman?

Ağaoğlu My Newwork teslimleri ne zaman? sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. Projede 30 ay 0 faiz imkanı bulunuyor...Ağaoğlu My Newwork teslimleri ne zaman? sorusunun yanıtından önce projenin genel özelliklerine değinelim. 


Proje konum olarak, Ataşehir'de yükselen My Newwork projesi Fenerbahçe Ülker Sports Arena ve Ağaoğlu My Prestige projesine yakın mesafede inşa ediliyor. 


Ağaoğlu İnşaat My Newwork'te metrekare birim fiyatları 5 bin 20 dolardan başlıyor. Toplam daire fiyatının yarısı peşin ödendiğinde kalan bedel için 30 ay 0 faiz ile vade imkanı sağlanıyor. Ayrıca projede tamamı kredili veya peşin ödeme seçenekleri de yer alıyor. 


Büyüklüklerinin 106 metrekare ile 172 metrekare arasında değişiklik gösterdiği ofislerin yer aldığı  My Newwork projesinde kiralanabilir alışveriş alanları, mağazalar, eğlence üniteleri, tiyatro alanları ve restoranlar bulunuyor.


Ağaoğlu My Newwork teslimleri ne zaman?


Teslimlerin 2017 yılının Mart ayında gerçekleşmesi öngörülen projede Ağaoğlu İnşaat  imzası yer alıyor. 


Ataşehir My Newwork  iletişim:

Telefon: 444 6 777

Web: http://www.agaoglumynewwork.com

Gizem Yılmaz/Konuttimes.com

Ağaoğlu My Newwork teslimleri ne zaman , Ağaoğlu My Newwork ofis fiyatları , Ağaoğlu My Newwork satış ofisi , Ağaoğlu My Newwork iletişim , Ağaoğlu My Newwork telefon ,